Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák hogy fejezik ki a...

A macskák hogy fejezik ki a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 12 éves cicám, van a hasán egy seb, valami tályog ami egy nyilt seb, kb 3 hete láttuk elöször, mindig nyalogatja, anyuék nem adnak pénzt rá hogy orvoshoz vigyem, nem állnak ugy anyagilag, de a cica ugyan ugy csinál mindent, nem sir, eszik iszik alszik de én nagyon sajnálom, nem hiszem hogy nem fáj neki lehet meg fog halni ? Mit csináljak ?
2008. okt. 28. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Általaban az oreg állatoknal (en kutyan es lovon lattam) a hasukon megjelenik egy serv szeru dudor. De ettol ugyan ugy mozog, eszik stb. Szerintem varj meg es ha komolyabbra fordul, nyavog stb. akkor probald meg allatorvoshoz vinni, vagy kerdezd meg egy olyan ismerosod aki jobban ert a cicakhoz. Remelem segitettem:))
2008. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Még az eddiginél is többet alszanak, és nem ott, ahol eddig, hanem valami eldugott, félreeső helyen.

Mindenképpen beszélj anyudékkal, inkább mondjál le te valamiről, hogy maradjon pénz a cicusra.

És írjál, hogy mi lett?

2008. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Anyuék is látják ami van neki az egy nyilt seb, ahol szoptatott régen, ö egy perzsa cica, és itt van nálunk 7 éve, nagyon szeretem, és néha váladékozik neki valami, nem tudom mit csináljak, lehet nem fáj neki de én sajnálom.
2008. okt. 28. 20:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Őersze lemondanék én mindenröl, de állitolag kérdezték ultrahang, meg mütét lehet kellene neki, de nem tudom honnan veszik mert állatorvos itt nem volt !! És azt mondják az sok pénz.
2008. okt. 28. 20:23
 5/14 A kérdező kommentje:
A sérv szerü dodur gondolom nem nyilt seb, ez nyilt seb :D
2008. okt. 28. 20:24
 6/14 A kérdező kommentje:
nem :D hanem :( akartam irni
2008. okt. 28. 20:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen műtét? Milyen ultrahang? Először talán meg kellene nézni a dokinak, majd ő eldönti. Szerintem, ha lelkiismeretes, elhivatott állatorvos, ingyen is megnézi. Vele beszélj inkább. Anyudék utálják a cicádat? (második válaszoló)
2008. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem utálják, de bebeszélték maguknak mennyibe kerül, ha baj van és müteni is kell, de lehet kérek valakitöl pénzt én viszem el, nagyon szeretem
2008. okt. 28. 21:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen meg kellene mutatni egy dokinak. Azért nem kell fizetni, hogy elmondja mi a baja, és milyen kezelés kellene neki. A kezelésekért kell fizetni, a tanácsadásért nem.
2008. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én ugy tudtam mikor kutyát oltunk, macskát vittünk, már az orvoshoz pénzbe került, de nem is ez a lényeg, hanem hogyz orvos segitsen rajta vagy akármi is kell az anyámék szerint roppant nagy pénzbe lesz:(
2008. okt. 28. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!