Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen fajtájú a...

Szerintetek milyen fajtájú a cicám?

Figyelt kérdés

Kép:

[link]



2018. márc. 24. 09:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Utcakeverék .
2018. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Itt egy másik kép.

[link]

2018. márc. 24. 09:32
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép keverék.
2018. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a nebelungra hasonlit kicsit.Meg,ha keverek is,akkor is biztos,hogy nem csak hazi macs van benne.Hazi macskaknak nem szokott ilyen hosszu szore lenni.
2018. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű szép cicád van <3 ha nincs törzskönyve, ami bizonyítja a származását és a fajtáját, akkor is nagyon szépséges keverék. Vigyázz rá nagyon, etesd minőségi táppal (royal/ acana/ applaws stb.) és ivartalaníttasd, hogy még sokáig ilyen szép és egészséges maradjon.
2018. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A Nebelungnak zöld a szeme. Ő egy hosszúszőrű házicica.
2018. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ja és 4-es: rengeteg hosszúszőrű házimacska van, csak mindet fajtatisztának mondják, akkor is, ha semmi köze a fajtához. Attól, hogy hosszú a bundája, még nem biztos hogy fajtatiszta is.
2018. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyönyörű keverék.

Igen, sok hosszú szőrű házi maccs van, mind keverék és nem fajtatiszta, de sokban valamilyen fajta jellegzetességeit meg lehet találni, pont azért mert valószínűleg fajta jellegű keverékek. Nekem két ilyen maine coon jellegű keverékem van.

2018. márc. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok.Csak annyit írtam,hogy szerintem hasonlít kicsit.De tényleg úgy gondolom,hogy,ha egy papírokkal nem rendelkező cica erősen hasonlít egy fajtára,akkor valószínűleg van is benne abból a fajtából.De asszem,hogy a 8-as fogalmazta meg jól,hogy fajtajellegű keverék.
2018. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen van benne fajtatiszta cica. Pl orosz kékek. Minden szürke macskára, sárga szemmel rámondják, és fogadni merek, hogy több mint felében semmilyen valódi orosz kék vér nincs.

Jelen esetben vegyük a Nebelungokat. Szerintem sose volt tenyésztő az országban, a környezőkben sincs túl sok. Ebből kiindulva szinte lehetetlen hogy lehessen benne Nebelung. Jól összehozták a szülei, kicsit hasonlít a fajtára.

2018. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!