Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám folyton harapdál, És...

A cicám folyton harapdál, És nem játszik a játékaival. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pedig van neki egy csomó játéka és azokkal sem játszik nagyon mert csak el dobom,utána fut megérinti aztán jön vissza harapdalni.

Csak akkor lehet simogatni ha avás után jön vagy ha tudja hogy ebéd idő van aztán evés előtt simogathatom.

Mit csináljak hogy ne harapdáljon és hoy többet foglalkozzon a játékaival?



2018. márc. 29. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A macskák ilyenek, hogy játékból harapdálják a gazdit. Nézzél facebookon macskás mémeket, külföldieket (magyart én még nem láttam). Erről szólnak. A macska nem kutya. Sosem fog úgy játszani. Néhány fajta, pl. a bengáli megtanítható apportírozásra. De a macskákat csak kb. tíz percig köti le a játék a tárgyakkal. A gazdi pedig csak akkor simogathatja meg, ha a macska úgy akarja. (szintén a mémeket tudnám ajánlani).

A macskád tipikus macska. Nincs vele semmi baj. Sőt, ha állandóan harapdál, akkor bizony nagyon szeret Téged :).

[link]

(nem a megfelelő módon simogattál - szóval muszáj hogy megharapjalak és megkarmoljalak)


[link]

(nem mindig harapok meg embereket, de ha igen, akkor nagyon - szó szerint nem írnám ide a fordítást...)


Nézd meg a többit is :). (google: cat memes bite, a bite a harapás, amúgyis beírhatod, hogy cat memes)

2018. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam harapni a fülüket meg a farkukat.
2018. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne dobd a macskának a játékát, mert nem fogja visszahozni. Ahogy az 1. válaszoló is írta, a macska nem kutya. Ha van ilyen horgászbot szerű játéka, akkor azt használd.

Az én macskám is szokott játékból harapdálni (néha bedurvul, akkor ellököm) ilyenkor próbálj meg "harcolni" vele. Ha nagyon erősen megharap, akkor lökd odébb.

2018. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!