Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám lenyelt egy kb 2-3 cm...

A cicám lenyelt egy kb 2-3 cm hosszú 1,5cm széles vékony filcanyagat (mint ruhaanyag nem mint amivel írunk) a játékáról miközben játszottam vele kb 5 perce. Átmegy az emésztő rendszerén vagy rohanjak vele valahova ügyeletre?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem max 3 nap után lehet gáz, de nem ártott volna egy röntgen. Mi is hasonlóan jártunk tavaly az enyém lufit nyelt le (nyilván nem volt felfujva teljesen, csak akkorára mint egy egér,azzal játszik) elvittük dokihoz megröntgenezte. kapott parafinolajat, és másnap kijött belőle wczéskor de előtte 3 napig nem wczett...ha a gyomorban megakad az nagy baj lehet,ha már "lejjebbcsúszik" akkor nagy valószínűséggel kijön belőle wczéskor.
2018. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A paraffinolaj hashajtó macskánál, lehet nem hülyeség, de én nem akarok ilyet rád beszélni, csak tudjál róla (vagy kérdezz meg róla orvost). Azért a paraffinolaj, mert az nem szívódik fel az emésztőrendszerben, a sima étolaj meg azért nem, mert az felszívódik.
2018. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Örömhír :D kb 5 perce ment wcre a rosszasag, én meg aggódva követtem, dolga végeztével viszont nagy örömömre megleltem a bűnös filcbaradot. Sose gondoltam volna, hogy valaha is ennyire fogok örülni egy adag macskakakinak. :D
2018. ápr. 3. 20:31
 14/15 anonim ***** válasza:
:D
2018. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na jól van,örülök :D
2018. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!