Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A koplaltatást ivartalanítás...

A koplaltatást ivartalanítás előtt ti mennyire tartottátok be?

Figyelt kérdés
Fiú cicáról van szó, állítólag nagyon kis műtét. Nekem azt mondták, hogy előző nap délután 4 órától már ne egyen? Az nem túlzás kicsit? A neten több helyen 12 órát írnak. Másnap 10-11 óránál előbb nem fog sor kerülni rá, akkor minek kínozzam? Szerintem egy korai vacsora még bele férne nem? Elég lesz így is kibírni, hogy reggel nem ehet. Mivel menhelyről mentett cica, ott is műtik, mert kedvezményesebb áron csinálják, de időben nem olyan rugalmasak, mint máshol. Volt hogy 10-re kellett injekcióra vinnem, aztán ott vártam vele délig. Nagyon aggódom, semmi kedvem fölöslegesen gyötörni, ha nem muszáj.
2018. ápr. 3. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én betartottam. Miénket azt hiszem délelőtt műtötték szintén és este már nem evett. Sajnáltam, de én nagyom féltem, nehogy emiatt legyen baja.
2018. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kínzás ha egy nap kaja kimarad. Jobb mintha összefosná magát vagy hányna a beavatkozás miatt.
2018. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Betartottam, mert nem vagyok egy idióta, aki azt hiszi, hogy jobban tudja, mint az orvos, aki fel tud mutatni egy diplomát, meg pár év gyakorlatot. És megnyugtatlak, nem azért mondják, hogy kicsesszenek a macskával, hanem mert ez szolgálja az érdekeit.
2018. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja ha nem kap enni 1 napig,max hisztizni fog kicsit. Miénket délután 4kor műtötték,előző este vacsit evett utoljára. Nyávogott kicsit de aztán beletörődött :D
2018. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne butáskodj. Az orvos a szakember, nem te. Kis műtét, de akkor is műtét.

1 nap koplalástól nem lesz semmi baja a cicának, adott esetben ennél tovább is kibírják.

2018. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy okosabb vagyok, mint az orvos, de számolni még tudok, és legtöbb helyen 12 órát írnak. Orvosok!! Ezért kérdeztem, hogy egy korai vacsora még bele fér-e.
2018. ápr. 3. 16:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha alvás közben hány, akkor attól megfulladhat. Tartsd be.
2018. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most kaptam időpontot, szerencsére elég korait adtak, szóval nem kell sokáig szenvednünk. Próbálok majd én is minél később kibújni az ágyból, mert ő mindig türelmesen kivárja a reggelit míg felkelek, szóval ha minél később kelek, annál jobb neki. :-)
2018. ápr. 3. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne etetsd meg. Ha műtét közben elkezd hányi a macska, akkor akár meg is fulladhat vagy egy súlyos tüdőgyulladást is összeszedhet ha a hányás a légutakba kerül. A műtét után még aznap sem kaphat enni, mivel az altatás miatt simán félrenyelhet és akkor ugyan ez a helyzet áll fent (tüdőgyuszi, fulladás). Az állatok amúgy is simán kibírják (egyébként az emberek is), nem véletlen mondta ezt a doki.
2018. ápr. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogy van a cica?

:)

2018. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!