Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez megfelel a...

Szerintetek ez megfelel a macskámnak vagy váltanom kéne?

Figyelt kérdés
A macskám eddig Sheba és Gourmet Gold nedves tápot és Purina One száraz tápot evett.Úgy tudtam hogy ezek jó minőségű tápok ,sokan ajánlották és ezek a legdrágábbak is a helyi boltban,probléma sem volt soha hogy nem eszi meg,beteg tőle,vagy nem fejlődik rendesen,szóval jónak gondoltam.De mostanában azt olvastam hogy nem valami jó minőségűek.Ti mit gondoltok ezekről a macskatápokról?Jó a cicusnak vagy válltsak?Ha igen,milyen fajta macskatápokat ajánlanátok ?

2018. ápr. 7. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Ha megeszi a cica a tápot, szép a szőre, normális a széklete és jó húsban van, akkor teljesen felesleges váltani. Én azt gondolom, hogy kicsit túl nagy feneket kerítenek a témának. Emberek nem táplálkoznak olyan tudatosan, mint amit néhányan megkövetelnek a macskákkal kapcsolatban.
2018. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el az összetevőket. Az alapján látod, mennyi hús és egyéb van a tápban.
2018. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha van a környezetedben Fressnapf akkor annak vedd a saját márkás Premiere tápját és tasakosát.

Jó árban van és ha jól emlékszem 80% a hús tartalma?


Én ezt vettem. Ha utána olvasol hogy a macskáknak milyen a gyomra, emésztőrendszere, tudni fogod melyik tápok nem olyan jók nekik.

2018. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!