Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz sörénye a macskámnak?

Lesz sörénye a macskámnak?

Figyelt kérdés
Maine coon cicám van 3 hónapos és még nem nő a sörénye. Láttam vele egy idös macskát akinek már egész nagy szőr van a nyaka körül. Az lenne a kérdésem hogy az enyémnek is lesz sörénye vagy ha eddig nem nőtt neki akkor nem is fog?

2018. márc. 24. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A tenyésztőjétől kérdezd ezt meg, ő tud válaszolni, biztos van tapasztalata ebben.
2018. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyvesen vetted tenyésztőtől? Ha igen kérdezd meg tőle hogy hogy alakul a macskáinak a szőre ilyen idősen, ha nem tenyésztőtől van akkor lutri mert fajta jellegű keverék csak és nem lehet tudni nő-e neki egyáltalán, jó eséllyel csak egy hosszú szőrű házi macska marad.
2018. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Törzskönyves a macska.
2018. márc. 24. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Láttad a szüleit? Ők milyenek?

Fajtatiszta, vagyis van törzskönyve, vagy csak azt mondták, hogy Maine Coon?

Visszanéztem a képeket az enyémről, amikor még kicsi volt. Bőven volt neki sörénye. Pont úgy nézett ki, mint most, csak kb. 2 kg volt a 9 helyett. Az egyetlen különbség a szőrét illetően, hogy a "bébiszőre" nem volt ilyen szép fényes, mint felnőttként és egy picit más árnyalatú volt.

(Az enyém lány)

Képet tudsz feltenni róla?

2018. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fajtatiszta a macska,van törzskönyve. kenelből vettem. Láttam a szüleit az apjának nagyon kicsi sörénye van az anyjának viszont van szép nagy
2018. márc. 24. 19:24
 6/6 Maxitabi ***** válasza:

Az én Mc-mnek is minimális sörénye van, nem az a dús szőrzetű típus. Szóval, akkor apukától örökölte...

De még sokára fogja elérni a kifejlett kort és szőrzetet, úgyhogy türelem..

2018. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!