Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska VS. Medence. Mit...

Macska VS. Medence. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy 1450nm-es kert, ami szinte végig napos, és a lányaim (3 és 4 évesek) majd megtikkadnak a melegtől. Van egy felfújható napfénytetős medencénk, amiben iszonyatosan élveznék a pancsolást.

Igenám, de vagy két k..... macska a szomszédban. Imádom a cicákat, de ezek nem normálisak. Akár a gyerekbe is beleharapnak ok nélkül....

Na ez a két macska a szomszédé, és az ő medencéjét egyik este szanaszét szaggatták a macskák.

Mit tudok csinálni, hogy az enyémet ne tegyék tönkre?


2010. jún. 11. 23:55
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
32%

tegnap 13:18, lepontoztalak. Gyere.

(Azert "gyere" mert egy idiota miatt en nem fogok utazni. De ha idejottel, megigerhetem, feljelentelek a verbe, ha megmozdulsz, ugy intezem, hogy legalabb 3 napig elozetesbe legyel, szoval pizsamat, borotvat, fogkefet hozz.)

2010. jún. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Már bocs, de senkit nem pontozok le! Aki megtisztel a válaszával, mért pontoznám le? Szerintem akkor hülyeséget nem írt senki!

Ja, és a gyenge emberek fenyegetőznek....

2010. jún. 13. 08:44
 23/36 A kérdező kommentje:

18 58-asnak:

Köszi!

Igazad van, nem vagyok állatkínzó!

Ezeket a cicákat jobbára a gazdik vadítják el, mert ütik őket, nem kapnak enni, stb....

Nekem is van macskám, szeretem őket, mindig is volt. És eszembe se jutna a lányaimnak olyan példát mutatni, mint az állatkínzás vagy hasonlók.

2010. jún. 13. 08:47
 24/36 anonim ***** válasza:
9%

Hát látom fenyegetni mindenki tud meg nagypofájúskodni. Egyáltalán nem kell itt az álszentség. Bizony vannak esetek ahol a szép szó sajnos nem használ. De bizonyára itt mindenki olyan hogy ha nem lehet megoldani szépen akkor meg se oldja inkább sopánkodik meg itt fenyegetőzik. egyszerűen szánalom.

Meg nem kell osztani hogy állatkínzó meg stb mert én szeretem az állatokat még a bogarakra is vigyázok hogy ne lépjek rájuk, de a magánszféra az magánszféra. Minden ember a maga állatával kedves elnéző és nem hagyja hogy a szomszédé tönkretegye az értékeit.

Biztos az itt állatvédő fényben feltűnő válaszolók se hagynák hogy a patkányok széthordják a a házat. Vagy azt mondanák hogy nem bántsd a patkányokat mert állatkínsás meg van jobb módja is...AVn aminél nincs kegyelem ez a helyzet az....akárki akármit is mond

2010. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Rakd körbe a medencét naranccsal :) az is jó ;)
2010. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

11:34: tudod, az a baj, hogy ez a gondolkodas messze vezet, mert ma meg "csak" a szomszed allata, ami zavar, es azzal nincs kegyelem, holnap meg majd a szomszed, vagy a gyereke fog zavarni... Nemtudom, erted-e mire gondolok.

// Meg hogy hol az ertekhatar, kegyelem, es nem kegyelem kozott. A macskanak egy medence, es egy embernek? Es szemet-e a szomszed, ha inkabb kiszurja, mint visszadobja a veletlenul atrugott labdat? //

2010. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
50%
11.34 ilyen szomszédnak, mint te sem lenne nálunk kegyelem. És akkor meg sem sértődhetnél, mert ez a te elved.
2010. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
41%

01:08 inkább használj ékezeteket! Akkor talán feltételezem rólad hogy végeztél 8 általánost. Így meg csak egy szánalmas gyenge ember vagy aki fenyegtőzik.


A többieketnek:

igaz meglátás kérdése kinek mi a még normális. Mivel senki nem ismert engem nem tudják hogy én hol húzom meg a határt . Biztosítok mindenkit hogy én is a legkedvesebb megoldást javaslom mindenkinek, de van hogy ez nem használ. akkor egy kicsit durvítani kell. Persze nem annyira. Szóval mindenki nyugodjon meg és név nélkül ne lázadjon fel, mert a mondatok mögé nem lehet belátni. amit én írtam aztse kínzási szándékkal írtam csupán mivel okosak az állatok értenek a szóból.


És kérnék mindenkit hogy ne fenyegetőzzön mert szánalmas főleg hogy azt írod hogy a macskákat ne bántsd mert akkor utána a szomszédot bántod. Utána meg írja egy válaszoló hogy akkor majd ő mint szomszéd intézne el engem. vicces ki az agresszív???

na jó írjatok amit akartok

2010. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
37%
21.15 Látszik, hogy teljesen idióta vagy. Tudod van ám, aki mondjuk nem Magyarországon lakik és ott nincsen ám ékezet a billentyűzeten, vagy itthon lakik, de itt van olyan pcje/notbookja, amihez ilyen billentyúűzet van. Persze ehhez neked is el kellett volna végezned az általánost, hogy rájöjj.
2010. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
"Ha meg mégegyszer lepontozol akkor emailen keresztül megkereslek és úgy lepontozlak élőben hogy majd örülsz neki. Most nagy a pofád mivel gép elött ülsz. ahelyett hogy örölnél a válaszoknak fikázod te kis macskamanó." Ezt meg kiírta? Bagoly mondja verébnek? Ejnye.
2010. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!