Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska VS. Medence. Mit...

Macska VS. Medence. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy 1450nm-es kert, ami szinte végig napos, és a lányaim (3 és 4 évesek) majd megtikkadnak a melegtől. Van egy felfújható napfénytetős medencénk, amiben iszonyatosan élveznék a pancsolást.

Igenám, de vagy két k..... macska a szomszédban. Imádom a cicákat, de ezek nem normálisak. Akár a gyerekbe is beleharapnak ok nélkül....

Na ez a két macska a szomszédé, és az ő medencéjét egyik este szanaszét szaggatták a macskák.

Mit tudok csinálni, hogy az enyémet ne tegyék tönkre?


2010. jún. 11. 23:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
50%
Jó lenne már lezárni ezt az ügyet mert a kérdező már rég máshol van.Amúgy naygon ráérhetsz ha kimásolgatod mit írtam.Amúgymeg aki nem magyarországon él az is tud magyar billentyűzetet használni és nem hiszem hogy valakinek olyan a laptop ja ha igen akkor az gááááááz
2010. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
31%

Sajnalom, szar kocka programozo vagyok, abbol az idobol, amikor meg nem volt minden idiotanak internetje, mert ahoz hogy feljussa' ra', e'rteni kellett egy "picike't" hozza', e's ha e'kezetet akarta'l, akkor ilyen sze'p "repu:lo" e'kezeteket" kellett haszna'lni.

Szoval, lenyeg a lenyeg, elvbol nem irok ekezeteket, mert igy aki kepes olvasni, kepes ezt is ertelmezni, mindenki mas meg max magasrol lesajnalast kaphat.

Amugy, a fenyegetest nem en kezdtem, sot, csak finoman probaltam ra utalni, hogy tolem a "kulturalt megoldast" kapna - feljelentenem a verbe, konnyu-sulyos-akarmi testi sertesert, es a elozetesben gondolkodhatna, hogy megerte-e lepontozni eloben azt, aki itt lepontozta... Komolyan, egyre szanalmasabbak az emberek. :/

2010. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
van egy olyan spray aminek a szagát nem nagyon szeretik a cicuskák és így nem mennek oda fújd vele körbe a medencét
2010. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Na Megoldódott a probléma? Am a kutya se annyira jó ötlet, mert az is kinyitja a medencét, vagy a benne levő játékokat, strandlabdát..
2016. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Kutyát egy nap alatt nem tudsz venni.

Szórd körbe a medencét kávéval, erős fűszer fűszerrel.

2022. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
8, szánalmas állatkínzó ötleteket írtál! Gratulálok!!
2022. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!