Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha rettegésben...

Mit csináljak ha rettegésben tart a macskám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ivartalanitott szoba cicank akit az utcáról fogadtunk örökbe. Biztos érhette azelőtt valami mert nagyon kicsi volt mikor megtaláltuk. Szerintünk ezért lehet olyan harapós. Ha nem tetszik neki vmi (nem engedjük ki a szobából mert ki van nyitva az ablak) rögtön megtamad és karmol ill harap. Hiába kiabalunk vele, fogjuk le, racsapunk a kis seggere...ugyanúgy folytatja. De van amikor csak úgy éjszaka mikor húgom lefekudne megtámadja.(talán azért még húgom ilyenkor fél tőle és o látja rajta?) De ez csak esetenként van, igazából egy tündéri hizelgos kiscica akit annyira imádunk.

Mit kezdjünk vele h ne legyen harapós?

Hogyan szoktassuk le róla?



2018. ápr. 26. 12:17
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Mi, amikor megkaptuk a cicánkat, ő is kicsit vad volt, és szoktattuk le lóra, hogy amikor pl.harapott, vagy karmolt, akkor ráfújtunk a fejére :D ez tényleg beválik, mert ezt nem szeretik a cicák. De viszont arra FELTÉTLENÜL készüljetek fel, hogy ha játszatok vele pl.madzaggal, akkor utána egy kis ideig dühös lesz, mert amíg próbálta elkapni a madzagot, addig előjött a vadászösztöne. Szóval ilywnkor ne fújjkáljátok, mert az összezavarja, és különben is, ilyenkor nem tehet róla. Inkább csak hagyjátok lenyugodni. Ha mozgatja/csapkodja a farkát, az azt jelenti h még ideges. Remélem tudtam segíteni ;)
2018. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
19%
Regen engem is rettegésben tartott a macskam. Mindig furan nezett ram es nyavogott. Aztan rajottem hogy nem ram,hanem mogem nezett...
2018. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló! Először is NEM verem a macskamat hanem racsapok egy kicsit a popsijara..de biztos te ezt jobban tudod. Másodszor pedig ha téged támadna meg és harapna véresre megnézném hogy milyen nyugodtan és halkan mondanád neki hogy "nem". Én csak tanácsot szerettem volna kérni, hogy mit tegyek ilyenkor. A negatív véleményedre pedig nem voltam kíváncsi.
2018. jún. 2. 15:52
 14/16 A kérdező kommentje:
A többi valaszolonak pedig köszönöm szépen! Mindenkinek ment a zöld pipa:)
2018. jún. 2. 15:52
 15/16 anonim ***** válasza:

Véresre szokott harapni, kérdező, ráhibáztál. Nyugodtan szoktam mondani, esetleg jajgatok.

Nem vicc, a kutyák macskák szoktak harapdálni, rágcsálni. Ti nem néztek mémeket, vagy macskás oldalakat (külföldit), vagy ilyesmi? Magyar oldalakon azt hiszem csak cuki fotók vannak.

2018. jún. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor örülj neki hogy ilyen hihetetlenül nagy a fájdalom tűresed....tudod nem mindenkinek az;)
2018. jún. 10. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!