Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem találok jó, repülőre...

Miért nem találok jó, repülőre való szállítóboxot?

Figyelt kérdés

Kezdek elkeseredni :(

Cicáimat kellene egy hónapon belül kireptetnem külföldre, de egyszerűen nem találok olyan hordozót, ami teljesen megfelelne a Lufthanza követelményeinek, illetve ha van is befutó, valami mindig hiányzik belőle. A legnagyobb gondom, hogy kellene bele nedvességszívó matrac, de olyat legfeljebb ebay-en kapni, az meg félek, nem jön meg időben. Helyette mit lehetne használni, kutyapelenkát esetleg? Vagy ti tudtok olyan helyet, ahol kapható?

A másik, ami sok hordozóból hiányzik, az az itatótál, na valahogy azt sem találok külön, pedig egy jó boxot kinéztem. Ez kész agyrém, nem létezik, hogy ennyire nincs itthon semmi, csak én bénázhatok :D

Ha használt már valamelyikőtök ilyesmit - raktérbe szeretném feladni őket -, hogy oldottad meg, hol vetted meg?


2018. máj. 1. 16:57
 1/9 A kérdező kommentje:
*Lufthansa na :D
2018. máj. 1. 16:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor nekünk hozták repülőn a cicát, csak egy sima hordozóban volt. Semmi itatótál, meg nedvességszívó matrac. Külön megkaptuk a papírjait, meg az ajándékot a tenyésztőtől, és ennyi. Nem hiszem hogy ennyire fontos lenne az a matrac, meg az itató... Hova repül a cica?
2018. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja azt kihagytam hogy a nedvességszívó matrac "helyett" egy pelenka volt alatta :D
2018. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lufthansát kérdezd meg, milyen alternatív megoldásokat fogadnak el, illetve ha semmit és nagyon ragaszkodnak, akkor mondd, hogy mutassák meg hol leher ilyen spéci cuccot beszerezni, mert nem akarsz szabályt sérteni, de nem találsz a feltêeleknek megfelelő boxot.


Fressnapf, alphazoo nem tud segíteni? Hátha tudnak rendelni

2018. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagyis gondolom hogy az helyett...
2018. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

Cicók USA-ba repülnek, az út átszállással meg mindennel együtt úgy 15 óra vagy még több körül alakulna, szóval mindenképpen kellenek ezek a cuccok is bele. A Lufthansa is feltünteti, mint kötelező kelléket. Felveszem majd velük a kapcsolatot, de az még eszembe sem jutott, hogy forgalmazót kérdezzek meg, mert nem találtam jót a kínálatukban. Ez nem rossz ötlet :)

2018. máj. 1. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Èn rendelnék egy ilyet, és kutyapelenkát raknèk az aljába.

2018. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van:

[link]

Csavarok nem tartoznak hozzá, de a foglalatok ki vannak alakítva, szóval repülés-kompatibilis lehet, ha összecsavarozod. Tálka van benne, az alja meg pisielvezetős (van egy ilyen plusz mélyített peremcsatorna), szóval ha esetleg több jut le, mint amit a szivacs fel tud fogni, egy darabig akkor is véd.

2018. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te vagy az, aki a múltkor kérdezte, hogy vigye, vagy ne vigye őket? Mégis viszed őket?

Mikor boxot kerestem, a Trixie Caprira volt ráírva, hogy repülőre is megfelel, de ahogy most keresem neked, ezt mégsem nézem ki belőle, főleg meg egy ilyen hosszú útra.

Amit javasolnék, magyar nyelvű webáruházként a zoopluson nem tudom mi van, illetve, német, németországi webshopokat keressél, és onnan vegyél, onnan egy hét alatt megjön (DHL-lel és cuki magyar postával volt nekem 4 nap, banki átutalás +2 - nem lehetett mást, ez egy hete volt). A zooplus raktára is Németországban van, ha hétfőn rendelek, csütörtökön megkapom, vidék.

2018. máj. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!