Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicámnak jó minőségű, hosszú...

Cicámnak jó minőségű, hosszú távon is strapabíró fekhelyet, Wc-t, szállítóboxot keresek? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Fekhelyet egy kis műanyagot gondoltam, mosható belevaló párnával. Szállítóboxnak ezt néztem, de lehetne vmi egyszerűbb is, csak erős legyen és biztonságos:

[link]

És a leg bizonytalanabb a macskawc-ben vagyok, egyszerűbb fedett vagy jobb peremest vennék, szilikonos alommal. Az jó, vmi szagelszívó trükk mellé vagy bele kell ennél az alomnál is?

És tálka: víznek mélyebb műanyagot gondoltam, meg a tápnak is, de a husinak kerámiát.

Mit gondoltok?


2010. ápr. 1. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Fekhely: nem biztos, hogy érdemes rá költeni. A macska oda fekszik, ahol neki tetszik. Az enyém télen pl. a radiátoron, most pár napja a mosógép tetején, de nagyon szeret a szekrényben is.

Etetőedény: jó gondolat a kerámia, a víznek is inkább azt vegyél, könnyebb tisztán tartani.

Na, az macskawc már fogósabb. Van, aki esküszik a fedelesre, nem tudom milyen, nekünk csak peremes van. Ha rendesen takarítod, nem lesz szaga.A szilikont nem szeretem,mert a talpán mindig kihozott pár darabot és igen kellemetlen volt rálépni. Most már régóta a Lidlben kapható Coshida almot vesszük, szerintem nagyon jó. Összetapad a vizelettől gombócba, jól ki lehet szedni. Általában 3 hétig elég egy zsák, 10 liter.

Szállítóbox: tetszik, és biztosan megfelelő is, ha még a repülőre is felengedik.

Az ennivalóról nem kérdeztél, az is olyan, hogy ki kell tapasztalni. Az enyém a Kitekat és a Whiskas konzervet eszi meg, hiába próbáltam már szinte az összes forgalomban lévőt. Felesleges másik, mert csak kidobtam a végén. Szárazból többfélét veszek, összekeverem, hadd válogassa ki előbb a kedvenceit és a végén ami marad, el van vele egy darabig.

2010. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden szuper, amit leírtál, meg az előző válaszoló is nagyon hasznos választ írt. Én csak annyit teszek hozzá, hogy én meg a fedeles macska wc pártján állok, nekem iszonyúan kikaparta, szanaszét verte az almot, amíg nem fedeles volt. Meg szag szempontjából sem mellékes. Szagtalanító filterest vegyél, ha ilyet veszel. Ja, és én is a Lidl-ből veszem, olcsó és jó. Minden jót a cicához!
2010. ápr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. ápr. 2. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:

pont ilyen szállítódobozunk van nekünk is!

nagyon szeretem, nem tudja kinyitni, strapabíró, jó, csak ajánlani tudom!


én a fedeles wc-t erősen ajánlom, nekünk is az van, erősen megkönnyíti az életet, de a szilikonos almot csak aztán vegyél szerintem miután megszokta a fedeles almot

2010. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!