Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap a cicamat anyukámék...

Propanna kérdése:

Tegnap a cicamat anyukámék vitték az állat orvoshoz a városba. Mezőkövesd nem olyan nagy város. De nem is olyan kics?!

Figyelt kérdés
Az állatorvosi rendelőtől kb fél km re lakhatunk. De amikor tegnap reggel 8 körül anya elvitte a cicát, mert műtötték volna mert terhes és ivartalanították is volna, a kapu még nem volt nyitva aztán kinyitotta az állatorvos és már két kutya is ott gyülekezett mert vártak a műtétre ők is. Szuzi meglátta a kutyákat és elrohant a kosárból anyukám meg már nem tudott mit tenni mert atugrott a kerítésen. Szerintetek haza jön egyszer? Nagyon hiányzik😭😭
2018. máj. 8. 07:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem
2018. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Ja, hogy neked azt mondták, az állatorvoshoz viszik... :D
2018. máj. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fél kilométerről komoly esély van arra, hogy a Szuzi hazatalál.

Addig is mindenképpen menjetek néha el az orvosi rendelő környékére! Hívjátok a nevén a cicát, hangosan! Vigyétek magatokkal valami kedvenc kajáját, hogy jobban magatokhoz tudjátok hívni, ha meglátnátok. És tegyetek ki plakátokat is, hogy a cica a környéken tűnt el.

Illetve, ha van menhely vagy gyepmesteri telep, érdeklődjetek a biztonság kedvéért, bár cicák ritkábban kerülnek be.

Sok sikert, ne add fel a keresést, és majd írd meg, ha meglesz Szuzi.

2018. máj. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Szüleid is nagy gyökerek ha egy nyomorult kosárban viszik a macskát és nem egy zárható hordozóban.

Nagyon sajnálom. Szurkolok, hogy hazataláljon.

Ha alapból is kinti macska volt, akkor van rá esély, fél km nem nagy táv, esélyes, hogy már járt is arrafele.

2018. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Tuti hogy anyádék nem vitték állatorvoshoz, hanem kirakták valahol az erdőben. Vagy, ha ez tényleg így van kérdezd meg az állatorvost látta e a szüleidet...
2018. máj. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fél km-ert el is mennek maguktól, úgyhogy esélyes.

Ezért nem kellene kosárban vinni. Hanem zárható dobozban,hordozóban.Egyszer valaki tàlcán vitte az állatorvoshoz, az is meglógott.

Vele voltál amúgy??

Menj arra, hívd, keresd!!!! Meglesz!

2018. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is Kövesdi vagyoook:)érdemes legközelebb macskahordozóban vinni, vagy a kezetekben.
2018. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keresd azon a környéken, hívjad, mindenhova be kell csengetni, nem látták-e? Kérjél meg mindenkit, nézzék meg, pincébe, garázsba, padlásra nem zárták-e be véletlenül.egyél ki mindenhova azon a részen, plakátokat, hogy keresed, kinek szóljanak, stb.

Nekem is elveszett egyszer kijáró cicám, 3 nap múlva lett meg.3 napig folyamatosan mentem, minde házba megkérdeztem, minden postaládába bedobtam kis papírt, hogy ha látják/leírtam hogy néz ki/ szóljanak már, tel.szám, címem.Kiderült, egy kertbe bement, kutya fára felzavarta, ott ült fa tetején 2 napig.Tulaj bezárta kutyát, cicámat lezavarta fáról, aki ekkor már 2 nap fa tetején étlen-szomjan, fa alatt kutya várta, idegen ember lezavarta, olyan pánikban volt, berohant másik kertbem ott is kutya, tulaj ordított kutyára, így nem kapta el. Átrohant másik kertbe.Ott bokor alá bújt.Tulaj nézte fél napig, mit csináljon vele, biztos beteg macska.De nem fogta meg, mert fújt rá nagyon.Kipiszkálta seprűvel, átrohant szomszédba, elbújt kocsi alá.Itt is ült pár órát.

No én itt találtam meg, 3 nap múlva,de már úgy rettegett, nekem sem állt meg.Kiszaladt,de innen már tudtam követni hova megy, és 2 óra múlva meg tudtuk fogni, többen.Az én drága cicám, aki a legjobb kajákat kapta mindig, 3 napig semmit nem evett.

Annyira megrázta a dolog, hogy hazavittem, evett, ivott és 2 napig aludt, utána nem akart kimenni, azóta sem, csak úgy jön ki néha, ha vele vagyok, vagy hámmal kiviszem.

Szóval ne add fel, ezerrel keresd!

2018. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Meglett a cicád?
2018. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de rá két napra hazajött... Ott ült anyának az ablakába😊

És anya állatorvoshoz vitte, mert előző nap voltunk a műtétre időpontot kérni mert anyának nem lett volna szíve az erdő közepén kirakni mert nagyon szereti és nekem se okozna fájdalmat.. Az a lényeg hogy hazatalált😊 köszönöm ❤️

2018. júl. 15. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!