Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Miért fél ennyire a macskám ettől?

Van kb egy egy éves fiú macskám. Kb 1 honapja kaptunk a nappaliba egy új viszonylag nagy falra akasztható órat (fehér színű arany számok mutatóval kb 30-40 cm). Az óra pont a lepcso mellett van es amiota ott van a macska fel feljonni az emeletre. Eloszor azt hittem hogy erdekli az ora hogy mozog a mutato es felemeltem hogy megnezze es ekkor megkarmolt itt eset le hogy azert all meg es nezi az orat mert fel tole. Nalatok volt mar hasonlo ? Vagy miert felhet az órától ? Lehet hulye kerdes de ilyennel meg nem talalkoztam az eddigi macskaimnal es erdekel.

máj. 13. 22:29  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Mert hiába van kilenc élete, sajnos neki is meg kell küzdenie a felismeréssel, hogy tik-tak, felette is el fog járni az idő és elhagyja ezt a céltalan létezési síkot.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 13. 22:41 Privát üzenet
Az enyém a kerti seprűtől fél, pedig sosem bántottuk. Ha meglátja fúj rá, karmolja és harapja. Macska, néha furák.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 15. 01:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális ha a macskám imádja megenni a virágszirmokat, leveleket? Lehet-e ettől baja?
A macskám kölyök kora óta kutyatápon él, most 2 éves. De most hallottam hogy a taurinhiányba bele is halhat. Kéne neki adni valami kiegészítőt vagy vigyük orvoshoz? Ugye ettől...
A macskám nem hajlandó cicatápot enni, csak emberi ételt! Ettől lesz baja a macskámnak?
A macskám minden felzabál, olyan mint egy szemetes. Lehet ettől baja?
S. O. S Macskám lehet valami baja ettől? Többi lent
A macskám kifogott egy nagy patkányt és megette a felét, ettől lehet baja a macskámnak? (pl fertőzés? )

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!