Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák mennyire jegyzik...

A macskák mennyire jegyzik meg az embert?

Figyelt kérdés
Van egy kis telkünk egy falu mellett, és gyakran "meglátogat" minket egy tarka kiscica. Már nagyobb, de még játékos. Sokat fotózom ilyenkor, szóval a nap nagy részét vele töltöm. Meg is simogatom meg kaját is adok neki. Mennyire van tisztában vele, hogy én én vagyok, és nem akárki más?

2018. máj. 15. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyez, nyugi. Kötődik.
2018. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja a gyakran azt jelenti, hogy hetente, vagy heti kétszer járunk ki, és általában megjelenik, de nem mindig.
2018. máj. 15. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám megismert messziről, tudta kb mikor érek haza a suliból és akkor kiült a kapu elé, ahogy a sarkon befordultam az utcánkba már rohant elém, pedig jó pár méter messze volt onnan a házunk.
2018. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kétlaki, mert külföldön melózik és ha ott van, akkor a testvérénél alszik hétvégente. A sógornőm macskái már alig várják, és mindig üdvözlik amikor megy, pedig ő is max. hetente egyszer van ott.
2018. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy megjegyzik, mint pl. a kutyák. Megismernek.
2018. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megjegyzik, a szüleim csak néha látogatnak meg, de a cicám mindig örül nekik, és egyértelműen felismeri őket.
2018. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!