Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos! Tuladagoltam a cicám...

Sos! Tuladagoltam a cicám gyogyszeret. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Animeloxan. Kapalozott mikor adtam be neki a fecskendovel. Dupla adagot kapott. 0,2ml helyett 0,4ml. Az ügyeleten azt írják? Hogy csak eletveszelyes helyzetben forduljunk hozzájuk. A betegtajekoztato azt írja, hogy tuneti kezelést kell ilyenkor alkalmazni. Ez mit jelent ? Ugye nem fogom elvesziteni? Mennyi az esélye, hogy egyáltalán baja lesz? Szed mellé másik gyógyszert is de szerencsére azt reggel kapta meg tehát én egyszerre van benne ennyi mind
2018. jún. 9. 17:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez gyulladascsokkento és fajdalomcsillapito gyogyszer.
2018. jún. 9. 17:37
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibák miatt. Nagyon megvagyok ijedve. Annyira megnyomtam azt a vackot. Szerencse, hogy nem ment bele az egész
2018. jún. 9. 17:38
 3/12 A kérdező kommentje:
Na jó, most nézem, hogy nem is 0,4et hanem 0,5ot kaphatott, mert egy kicsivel több volt benne mint egy ml. Ez nagyon sok:(
2018. jún. 9. 17:41
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

A tájékoztató szerint:

"Túladagolás esetén értesíteni kell a kezelő állatorvost."


Hívd fel vagy vidd el a dokihoz!

2018. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ahol én olvastam ott a tüneti kezelést írta.

Nem rendel a doki. Hivhatok ezzel ügyeletes orvost?

2018. jún. 9. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem simán felhívhatod ezzel a kérdéssel, hogy xy-ra kapott gyógyszert túladagoltál, kell-e valami extra intézkedés.
2018. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Elvilleg semmi baja se lesz a gyogyszerek ugy vannak belove hogy 4-5 x os tuladagolasnal sincs semmi kulonis hatasa...
2018. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy az elso nap 0,2ml-t kell kapnia utána pedig 0,1ml/ttkg. Ő majdnem 4kg. Oké, hogy a doki nem így mondta, de csak nem lesz baj így, hogy véletlenül megtortent.
2018. jún. 9. 17:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem adagoltad túl.
2018. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Adj be neki fecskendővel párszor tiszta vizet , gyorsan kivizeli .
2018. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!