Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túladagoltam magam antidepress...

Túladagoltam magam antidepresszánssal. Lehet valami maradandó károsodásom?

Figyelt kérdés

Szóval Sertralin Sandozt szedtem régebben, féléve nem szedem viszont ma bevettem egyszerre többet. (Megjegyzem nem öngyilkos akartam lenni, az ok nem fontos) és utána nagyon rosszul lettem, hányingerem volt és remegtem.


Ez délután 4-kor történt, azóta tart ez az állapot, de már hallucinálok és teljesen elszakadtam a valóságtól. Pánikrohamhoz hasonló tünetek, félelem, minden van.


El fog ez múlni? Vagy ugye ezáltal nem kattant el semmi a fejemben? Hallottam már egy-két dolgot...



2018. máj. 30. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit vettél be?
2018. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
A heveny tünetek el fognak múlni, de lehet maradandó károsodásod. Évekig tartó deperszonalizáció, memóriazavarok, ilyesmi.
2018. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Szerintem olyan 4 darabot, de ennyi is sok volt.


#2: Ezek nálam már megvannak egy jó ideje szóval maximum csak méginkább felerősödnek, mint most.. Sokkal intenzívebb volt ez az egész derealizációs sz@rságom, még csak most kezdenek elmúlni a hatásai.

2018. máj. 31. 00:31
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Sajnálom, de örülök, hogy jobban vagy már. Én most sok aszkorbinsavat (C-vitamin) vennék be, és mozognék, hogy gyorsabban ürüljön ki a szervezetből a felhalmozódott méreg. A megmaradt bogyókat meg hajítsd ki a fenébe, nehogy még egyszer előforduljon ilyesmi. [link]

Vigyázz Magadra!

2018. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem. :)
2018. máj. 31. 01:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon széntablettád, egy maroknyit szedj be. Bár , ha már felszívódott az a sok gyógyszer nem sokat fog érni...
2018. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!