Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen csirke és gabonamentes...

Milyen csirke és gabonamentes száraztápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Váltani szeretnék, de tanácstalan vagyok ez ügyben. A cicánk eddig royal canin fajta kölyöktápot kapott. 10 hónapos múlt, ivartalanított nőstény. Mostanában észrevettem, hogy néha kicsit hasmenéses a kakija.

Gondolkodtam hipoallergén tápon is, de nincs tapasztalatom.Megnéztem a royal canin hipoallergén táp összetevőit is abban is szárnyast írtak fehérjeforrásnak, és az azért gondolom csirke lehet.



2018. jún. 15. 13:10
 1/3 Maxitabi ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?? Nálam nagyon szeretik a halasakat, most kacsás van és ok. Nem biztos, hogy a csirkére allergiás-illetve az sem mindegy, milyen csirke van benne. A gabona gluténja sokkal inkább allergizáló, de a kukoricáról is olvastam ilyet...

Amiket nagyon ajánlok: orijen 6 fish,orijen regional red, acana regionals ranchlands,acana regionals pacifica,acana regionals grasslands, wildcat andhra,wildcat badhra,wildcat cheetah,wildcat rani, feringa adult kacsa / hal/pulyka ...;taste of the wild canyon river, mac's monoprotein nyúl,mac's lazac-pisztráng, granatapet delicatessen kacsa,leonardo lazac,taste of the wild canyon river; n&d disznó-alma,bárány,hal-narancs;

futottak még: happy cat sensitive kacsa,nyúl,rénszarvas, tengeri hal;bosch sanabelle pisztráng

2018. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Halas purizon? Elég jó minőségű gabonamentes táp és nagy tételben árban is oké.
2018. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A halas purizon táppal szemeztem én is.


Nézegettem magasabb fehérje tartalmú tápokat is,vettem is egyet nem olyan rég (kicsi kiszerelésben 70% hússal),de nem ment az átszoktatás. Kiválogatta a royalt,a másikat ott hagyta.


Megvenném az orijent is,ha tudnám,hogy az a jó,de kicsi kiszerelésben nem találtam (zooplus-ból szoktam rendelni). És több mint 10ezer forint alig két kg tápért,pláne,ha meg sem eszi....na azért ennyire nem megy jól.


A purizonnak viszont van 400gr-os kiszerelése,és kipróbálásra annyi is bőven elég.


Köszönöm a segítséget!

Ha valakinek van még ötlete,vagy tapasztalata a purizonnal,szívesen olvasnám.

2018. jún. 21. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!