Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti szoktátok bukóra tenni az...

Ti szoktátok bukóra tenni az ablakot ha van macskátok?

Figyelt kérdés
Ma anyum égtelen nyávogásra ért haza. Kismacska a bukó ablakon akart kimászni csak beszorult félúton. Hazaértem kicsivel később rögtön írány a doki mivel láttam, hogy fájlalja a lábát. Megröntgenezték nem találtak semmit. Viszont a csontvelője elmozdult. Bent tartották gyógyszereket kap, hogy ne álljanak le a vegetatív idegei. De még mindig nem tudom elhinni, hogy a bukó ablakon akart kimászni. Eszembe se jutott.
2018. jún. 15. 19:43
 1/6 anonim válasza:
Igen, de nálam is már próbálkozott, csak nem kimászni hanem bemászni. Egyszer megpróbálta, de azóta szerintem tanult belőle mert már nem próbálkozik.
2018. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szoktam, de csak akkor, ha én is otthon vagyok és el tudom zavarni, ha próbálkozna.
2018. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. De szerencsére a cicának eszébe sem jutna átmászni rajta. Nyugodtan úgy hagyom akkor is, ha nem vagyok itthon.
2018. jún. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is hagyom bukóra az ablakot, szeretem felügyelet mellett, hogy véletlenül se történjen ilyen. Bár sose próbálkoztak még.
2018. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én macskám soha nem próbálkozott vele, pedig nyáron egyfolytában nyitva van.
2018. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezért volt nekem is furcsa. Orvos mondja: kreatívak a macskák. Akkor viszont én nem vagyok kreatív :-) Szerencsére most már jól van.
2018. jún. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!