Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lenti linkben milyen fajtájú...

A lenti linkben milyen fajtájú cicák vannak? Gyönyörűek.

Figyelt kérdés

Csak simán érdekel,nem szeretnék tartani ilyet,egyrészt,mert biztosan horror áron van,másrészt pedig,hogy a nagyon tenyésztett állatoknál gyakrabban előjönnek tipikus nyavalyák pl.perzsa-veseproblémák.

Ennek ellenéte nagyon tetszenek.

[link]



2018. jún. 15. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
A nagy részük maine coon-nak tűnik. :)
2018. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azta, erre én is kíváncsi lennék. :D
2018. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Főleg a szörny négyes érdekel,mert egyszerűen olyanok,mint maga Lucifer. :O

Olyan dög fajták,mint egy isten. :3

2018. jún. 15. 20:20
 4/7 anonim válasza:
82%
Igen, maine coon. Valoban gyonyoruek :)
2018. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az elsőnek igaza lehet,mert amikor megnyitom az első képet a weboldalán,a linkben "mejn kun" szerepel,majd cirill betűkkel ugyanez.

Csak azért nem tűnt fel,mert egyszínűek,a Maine Coon-ról alapból ez jut eszembe:

[link]

Pedig a kis formájuk,testalakjuk alapján tudhattam volna... :p

2018. jún. 15. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

A többség tényleg Maine Coon a képeken. Nekem is van egy ivartalan kandúrkám, még "csak" 7,5 kg, fiatal még, de az apukája pl. 10 kg fölött volt.


Nincsenek annyira horror áron, rendes tenyésztőtől 100 ezertől indul egy hobbi cica (én 110 ezerért vettem), és általában az ellenőrzött felmenőkkel rendelkező, genetikai és fertőző betegségekre szűrt kiscica ugyanolyan egészséges lehet, mint bármelyik másik cica. Persze, vannak betegségek, amikre sajnos hajlamosabbak, mint egy házi cica, ezt nem tagadom.


Az "agyontenyésztett" beteges egyedek viszont általában szaporítóktól kerülnek ki...


Maine Coon is létezik rengeteg színváltozatban, egyszínű fehér, fekete, kék színű cicák is vannak, ahogy cirmosak is, sőt, trikolor Maine Coon is van.

2018. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ah,pedig annyira szeretnék ilyet bájtündért,de szerintem válás után nem biztos,hogy belefér a keretünkbe,főleg,ha speciális és költséges felszereléd is kell,akár olyan,amit gyakran kell pótolni.

De ha édesanyámmal meg tudom beszélni,akkor ott fogok örömtáncot lejteni,ahol megtudom a jó hírt. :)))

Privátban dióhéjban tudsz mondani róla valamit nekem? :)

2018. jún. 15. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!