Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy ragdoll...

Mennyibe kerül egy ragdoll macska?

Figyelt kérdés
csakis tenyésztőtöl venném, hallottam olyat hogy 150 ezer forint egy ilyen cica de ha valaki nemrég vásárolt akkor megköszönném ha leírná mennyi is a tényleges ára egy ilyen szépségnek:)
2018. jún. 17. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a perzsa macskákat tudom hogy 100e körül vannak, szerintem a ragdoll is ez a kategória (100-150 közötti). 100 ezer alatt nem szabad ilyen cicákat venni. Én is szerelmes vagyok egyébként a fajtába, gyönyörűek *.*
2018. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi június 17-én hoztuk haza a mi kicsi ragdollunkat, ő 140e-be került. :) Ebben benne volt az ivartalanítás, minden oltás, féregtelenítés, egyéves egészségügyi garancia, törzskönyv és egy kis kezdőcsomag. Tenyésztőnél ez alatt nem nagyon találsz cicát, 140-170 között mozognak (150e a legtöbb helyen) a hobbi/kedvenc ragdoll cicák (show-és tenyészcicák 2-3x-os áron vannak, de gondolom, neked kedvencnek kell). Mindneképp tenyésztőtől vedd, ne jófogásos stb. 50 ezres szaporítóktól, azok sokszor betegek, vagy nem is igazi ragdollok; jó eséllyel többet költenél állatorvosra, mint mait a tenyésztőnél hagynál). Remek választás a ragdoll, gyönyörű cica, bújós, dorombolós, követ mindenhova. :)
2018. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve jött haza hozzánk csodálatos ragdoll kandúrunk. Oltás, féregtelenítés, ivartalanitas, eü garancia,szerződés , torzskonyv, kezdő étkező és jatèk csomag. Mindez összesen 500€ volt. De többet is adtam volna Érte. Érdemes inkább akár egy évig felrerakni a pénzt de nem ajánlott olcsó bizonytalan cicát venni.
2018. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!