Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az esélye, hogy túléli?

Mennyi az esélye, hogy túléli?

Figyelt kérdés
Ma reggel 5 órakor kutyámmal sétáltam és a szemem láttára egy kis madárfióka próbálgatta szárnyait, miközben elvétette a kanyart és lepottyant a földre, mire a kutyám egy szempillantás előtt odaugrott és megfogta. A kismadár túlélte a balesetet, de amikor odanyúltam hozzá, megsimítottam nem mozdult, csak ült és pislantott egyet. Szerintetek túléli? Hogy neveljem fel?

2018. jún. 20. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván attól függ, milyen szervét kapta el a kutya.
2018. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Remek, újabb állatkínzó az ostoba kutyájával... A póráz persze csak dísznek van! Meg a szájkosár ugyebár... Hallod, tégy egy szívességet annak a szerencsétlen madárnak, és "adj neki kegyelmet", ha érted, mire célzok...
2018. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
#2: te szeretnél mindig pórázzal a nyakadon sétálni? Miért lenne ostoba egy kutya, csak mert van benne némi vadászösztön? Te magad vagy egy merő ostobaság.
2018. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyi kettes, te honnan tudod, hogy hol sétált vele? Lehet, hogy kijelölt kutyasétáltató helyen, oda pedig nem kell póráz. Szájkosár meg pláne nem.
2018. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elvinni onnan, ahol rátaláltatok.
2018. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És azt kettes honnan tudod, hogy nem pórázzal ugrott oda? Mivan ha közvetlen mellettük pottyant le? Ne ítélkezz amíg nem tudod a részleteket.

A kismadarat pedig meg kéne vizsgálni hogy lett-e valami baja vagy csak megszeppent, mert az ijedtség hatására is lehet mozdulatlan.

2018. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagy üveg ablakaink vannak, néha nekirepül 1-1 madár. Van, amikor a hátukon fekszenek 1-2 órát, aztán elrepülnek, de ha csak picit koppannak, azonnal elrepülnek.

Ha otthon vagyok, és megtalálom őket, olyankor be szoktam rakni őket egy dobozba, aminek nem csukom be a tetejét. Ügyelek, hogy a doboz ne tűző napon legyen, és viszek ki egy kis lapos tálkában vizet a madárnak.

Ha pár óra múlva nem akar majd nagyon elrepülni, akkor a kertben áss ki pár gilisztát, hátha kér egy kis ennivalót.

2018. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erdő melletti földúton voltunk, a kutya egy méterrel volt előttem.
2018. jún. 20. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!