Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy egy 8 kg-os westie túléli azt, hogy megevett egy 70%-os kakaótartalmú, nagy tábla csokit?

Figyelt kérdés
Kihányta.

2013. jan. 19. 18:42
 1/6 anonim válasza:
58%

tul fogja elni.

igaz nem vok jartas ezen a teren de tutira tul eli..:))

2013. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

enyém egy egész doboz kakaós ostyát nyomott be,pedig soha nem lop semmit,pl leraknék egy marhasültet és kimennék pisilni tudom nem nyúlna hozzá.

De rájött egy ilyen egy nap mire hazaértem üres volt a zacskó pedig majdnem fél kiló volt benne a kutyám 5 kiló.

Rettentően aggódtam,felhívtam ügyeletes állatorvost aki rémüldezve kérdezte hogy zacskóstól ette -e meg?:/ Mondom nem,erre akkor semmi gond.

Viszont nálatok nagyobb kakaó tartalom jóval,tehát figyeld most a tüneteket,ha jó kedvű,élénk akkor nem lesz gond. Ha elkezd bágyadt lenni, hányni,rosszul lesz, akkor irány az ügyelet.

2013. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg túléli. Jó jel hogy kihányta. De azért tartsd szemmel.
2013. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kihányta, akkor nincs nagy baj, hiszen a hatóanyag kijött belőle. Yorki halt már meg fél tábla 70%-os csokitól, szóval valószínűleg a westi se élne túl egy dupla dózist.
2013. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg itass vele tejet.
2013. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kihányta, így nem lehet gond.

Viszont máskor ügyelj rá, mert belehalhat!

2013. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!