Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miét kezdett el félni?

Miét kezdett el félni?

Figyelt kérdés

A 11 éves cicám mostanában elég furcsán viselkedik.

Az egyik ilyen furcsa, és érthetetlen dolog számomra, hogy rettegni kezdett a sötét színű tárgyaktól, mint pl.:táska, esernyő, szemeteszsák...stb. Ha meglát valamit a kezemben, aminek sötét a színe, fejvesztve bújik a fotel, vagy az ágy alá, és kb. 5 percig ki sem lehet csalogatni. Ez valahol vicces, de kicsit ijesztő is.

Vajon miért reagál így?


2018. jún. 20. 22:20
 1/4 anonim válasza:
Lehet, hogy volt egy rossz élménye sötét színű dologgal esetleg egy fekete macska bántotta vagy nem tudom, de szerintem valami negatív élmény lesz.
2018. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a cicust valaki megilyesztette s azért reagál igy...vagy nem e te csináltál előtte ilyen dolgokat s most ő azt gondolja, hogy ártani akarsz neki. :/
2018. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A társa fekete, és tőle nem fél.

1 éve költöztünk panelból kertesbe, és imádja a kertet. Azt viszont nem tudom, milyen élmények érik kint.

Én nem ijesztgettem őt soha, még viccből sem.

2018. jún. 20. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valaki utánacsapott egy esernyővel, vagy valami. Ha egyre félősebb lesz, akkor célszerűbb lenne nem kiengedni, a szomszédokra való gyanakvás miatt...
2018. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!