Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk már 3 napja görcsöl...

A macskánk már 3 napja görcsöl és nem akar enni. Találtunk benne egy kullancsot de nem biztos hogy az felelos a hasi görcsökért. Az is lehet, hogy valamilyen férge van. Mit tegyunk?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha már 3 napja görcsöl, miért nem vittétek orvoshoz? Felelőtlenség!
2010. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha nagy a baj nincs pénzunk kifizetni a gyogyitását ezért kéerek tanácsokat toletek és koszonom a felelotlen szot!-azt hiszed hogy nekm jo nézni hogy szenved?
2010. jún. 17. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg orvoshoz kellene vinni,mert biztosat csak Ő tud mondani!!!Biztos kapsz majd néhány tanácsot itt,de egyáltalán nem biztos,hogy azokkal tényleg jót teszel a cicának,sőt,lehet,hogy inkább ártasz vele.

Szóval csak az orvos tud segíteni,mert így látatlanul senki nem tudja megmondani miért görcsöl szegény!! Esetleg nem lehet vele megbeszélni,hogy majd később fizetsz?

2010. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Első vagyok! Nem megsértődni kell, hanem cselekedni! Legalább nézesd meg azt a szerencsétlen állatot az orvossal, hogy mi baja van! Aztán megbeszélitek a költségeket! Lehet, hogy a vizsgálatért nem is kell fizetni! Ha pedig bele fér a keretbe akkor meggyógyítja a cicát vagy az is lehet, hogy otthoni praktikákat is javasol, ha nincs pénzed! Itt nem fog neked tudni senki segíteni, hiszen még csak nem is látjuk! Ilyen esetben csak az állatorvos biztos! Másfelől pedig, ha állatot tartasz azzal is számolni kell, hogy megbetegszik és felelőséggel tartozol iránta, mert számít rád! Csak te segíthetsz ilyen esetben neki, azzal, hogy elviszed orvoshoz minél hamarabb, vagy legalább rákérdezel a dokinál és majd ad tanácsot!
2010. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én pl nem szülök gyereket,mert tudom,hogy nem tudnám rendesen eltartani,és nem tartozom ahhoz a réteghez,akit az állam(és mi)eltart.Ezzel csak azt akartam kifejezni,hogy előtte kellett volna meggondolni,hogy képes vagy-e teljes mértékben gondoskodni a cicáról.Lehet,hogy egy szőrcsomó elzárta a beleit vagy valami hasonló,és akkor sajna tényleg csak az orvos segíthet,ami valóban nem olcsó,de én biztos nem nézném végig,ahogy a cicáim lassan elpusztunak(de ez én vagyok),inkább nem ennék egy hétig.
2010. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
45%
Nem kell elítélni valakit,mert szereti az állatokat,de az orvosi ellátására nincs pénz.Nekem mindig is volt cicám és egyiknek sem volt soha semmi baja.Erre nem lehet felkészülni..Amúgy meg szerintem lime kóros lehet.Egyik barátnőm kutyáját is kullancs csípte meg és ugyanígy görcsölt stb.Ha az orvos esetleg megerősíti h lime kóros az azt jelenti, hogy állandó gyógyszeres kezelésre fog szorulni.
2010. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15:15-ös vagyok. Hogy van a cicus???
2010. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kullancsot a 3. napon találtuk meg benne a 4. napra megjott az étvágya és kezdem azt hinni hogy ez a sok kellemetlenség ettol volt mivel elmultak a görcsei is.Remélem tovább javul az állapota és ujra a régi lesz.
2010. jún. 21. 15:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy jobban van!!!!
2010. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 21. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!