Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivániak! Kedves lakók! Nem...

Ivániak! Kedves lakók! Nem látott valaki egy vörös, hím házimacskát?

Figyelt kérdés
Nagyon várja szerető családja! Kérem, aki látja, fogja meg és írjon nekem! Azonnal megyünk érte! Jólápolt, nagy cica! Nagyon köszönöm!!!
2010. jún. 17. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam délután a községháza előtt, de akkor még nem tudtam a kérdésről és nem fogtam meg.:(
2010. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj istenem!! Lehet, hogy Ő volt? Jólápolt volt?

Szelíd, bár nem tudom idegenekhez odamegy-e. De nem karmol.

Bárcsak Ő lenne!! Akkor él! Már pár napja siratja a család! Kérlek, írj, ha újra látod! Nagyon köszönöm!!

2010. jún. 17. 19:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Megvan!! Hurokba akadt, valaki csapdákat rak ki! Az aljas!
2010. jún. 17. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Jólvan a cicád ?
2010. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy meglett! Amikor még én láttam akkor semmi baja nem volt!! Milyen szemetek az emberek!!!örlük hogy meglett! Hogy van most?
2010. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok, jobban van már. Egy hurokba akadt a nyakánál, de valahogy kiszabadult és haza vonszolta magát. Nagyon sírt, nagy fájdalmai voltak, de már javult az állapota.

Kívánom az ilyen embereknek, hogy ugyanilyen sorsra jussanak. Igaz?

Üdv

2010. jún. 21. 19:05
 7/7 A kérdező kommentje:
13:19 Egyébként nem a mi cicánkat láttad. A miénk valószínűleg 4napig a hurokban volt. :((
2010. jún. 21. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!