Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A vörös macskák tényleg...

A vörös macskák tényleg mindig kandúrok?

Figyelt kérdés
Azt már kiderítettem, hogy teknőctarka az nőstény, ha kandúr, akkor csak terméketlen lehet. De nagyon érdekelne mi az igaz a nőstény vörösökkel kapcsolatban!
2011. jún. 28. 11:28
1 2
 1/18 anonim válasza:
69%
Nem, a vörös macskák egyáltalán nem csak kandúrok. Nekünk volt vörös nőstényünk is, az az igazi vörös. És...hát mit ne mondjak, elég termékeny volt, az biztos:D
2011. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Msot születtek kiscicáink,van vörös kislány és teknőctarka fiú is köztünk...

Az anyacica az az igazi vörös cica

2011. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 LoveDog válasza:
Szerintem lehet vörös cica nőstény is.. :D Nekem is van vörös cicám, de kandúr :)
2011. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nekem nőstény vörös cicmicem van

[link]

[link]

doki,amikor elvittem és még nem nézte meg a nemét,addig azt hitte kandúr :)

2011. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

" kiderítettem, hogy teknőctarka az nőstény, ha kandúr, akkor csak terméketlen lehet"


Teknőctarka Tamás főkandúr üzeni neked ha el kellene tartani azokat a macskákat amiket ő csinált 7 év alatt sz**ban lennél de nagyon.

2011. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De a háromszínű macska MINDIG nőstény (ha kétszínű, vagy ha van olyan, négyszínű, akkor vagy hím vagy nőstény)
2011. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"doki,amikor elvittem és még nem nézte meg a nemét,addig azt hitte kandúr"


Há mé nem nézte meg a micsodáját?Mivel zömök cic azt hitte pedig a templomban kell hinni.

2011. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Há mé nem nézte meg a micsodáját?Mivel zömök cic azt hitte pedig a templomban kell hinni"


akkor leírom érthetőbben...első ránézésre azt hitte fiú,mert ő is ezt tapasztalta eddig,hogy a vörösek fiúk,mondtam,hogy lány...és amikor megtaláltuk 15 hónaposan,nem volt kifejezetten sovány,de kövér sem...

2011. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

EZ micsoda hülyeség? Nem a színtől függ a neme.

Bármiylen színű macska bámely nemhez tartozhat :D

Ez egy szar teória. Szerinted akkor hogy tenyésztenek teknőctarka cicákat, ha nincs egy darab hímse? :DD

2011. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez nem elmélet, hanem igen komoly genetika, elméletileg az a szín csak akkor jelenik meg, ha két x kromoszóma is örökíti, így kandúr csak akkor lehet teknőctarka, fekete és vörös, és három színű, ha dupla x kromoszómás a kandúr xxy, akkor viszont terméketlen. Most olvastam a neten, nem egy helyen írják, itt is volt már ilyen kérdés, csak az nem lett letisztázva, hogy miért olyan ritka a vörös nőstény, azért írtam ki én is.
2011. jún. 28. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!