Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a cicának, mit csináljak?

Mi baja a cicának, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagy gonddban vagyok. Van egy kiscicánk, mos került hozzánk pár napja. 10 hetes. Ma délben evett macskaeledelt, ivott, aztán lepihent a teraszon. Pont kint ültem amikor egyszercsak hirtelen felkelt, elkezdett nyivákolni aztán hányni. mindent kihányt és furcsán kóvájogva járt meg a füle is furcsán lekonyult kétoldalra. beszaladtam gyorsan valami rongyért, aztán a garázsba egy dobozért hogy beletegyem, közben láttam hogy megint hányt. Meg akartam fogni hogy beletegyem a dobozba, de nem engedte hogy megfogjam, ami már önmagában furcsa, fújt is rám, lehet hogy fájdalmai is voltak. Átszaladt a szomszédba, namost a szomszédunk egy telek, ahol egy romos házat újítanak éppen fel és az telken van egy nagy kupac léc, tetőgerenda egymásra rakva és a cica beszaladt a gerendák közé, amik nagyon hosszúak több méteresek. Ez volt délben, konkrétan azóta ott van, azóta próbálom kicsalni, de egyszerüen nem jön ki. Amúgy a gerendák közvetlenül a kerítésünk melett vannak szóval még be is tudok nyúlni a gerendák közé de nem érem el. Látom a macskát de nem érem el nagyon bement teljesen a közepére. És sehogy nem tudom kicsalogatni. Valami ötlet, hogy tudnám kicsalni? mert orvoshoz kellene juttatnom, mert azt se tudom mi a baja lehet mérgezés? Már dobáltam oda kaját, próbáltam játékkal, madzaggal, semmi nem érdekli...Ötletek?

2018. júl. 12. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem tudod kiszedni, akkor hívj fel a városodból, faludból, kerületedből egy non-stop nyitvatartó állatorvosi rendelőt a neten talán találhatsz. Valahol még mentőautójuk is van, akkor tudnak helyben segíteni.


Ha nincs ilyen a közelben csak hívd simán az állatorvost, hátha ő tud segíteni.


Sok Sikert!

2018. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. A városomba nincs, de a közelembe van állatorvosi rendelő, de már zárva ilyenkor. Másrészt meg hiába az állatorvos mentőautó stb, nem törhet be más portájára :S A szomszédba van a macska, zárt építési terület, nem ismerem a tulajt. Munkások szoktak ide járni kb 2 hetente 1x, de a tulaj nem jön ki, nem is ismerem hogy felhívnám hogy beengedne e minket. Zárt kapu, betörni meg nemlehet.
2018. júl. 12. 21:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Na most bújt elő a cica és meglepő, de kutya baja. Minden tünete elmúlt, nem hány, sőt eszik, iszik szaladgál játszik. Úgy tűnik valami makacs gyomorrontása lehetett.
2018. júl. 12. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyedben holnap azért elvinném dokihoz, inkább nézze meg feleslegesen, minthogy valami gond legyen, ami később visszatér még rosszabb módon.
2018. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze visszük mert úgyis kell oltani.
2018. júl. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!