Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az új lakásban nem szeretném...

Az új lakásban nem szeretném a cicát a hálószobában. Van esély meggyőzni őt erről?

Figyelt kérdés

1 éves cicával költözöm másik országba. Itt beengedtem a hálószobába, de időközben a macskaszőr miatt folyamatosan kiütéses leszek. Itt már nem tudtam mit tenni, keservesen nyávogott, felugrott a kilincsre, így együtt alszunk továbbra is, annyit sikerült elérnem, hogy a lábamnál marad, így elviselhetőbb kicsit. A kanapé, szék, stb nem zavar, mivel jobban fel vagyok öltözve, kevesebb a bőrkontakt.

Nagyon szeretem a cicám, nem véletlenül repül velem 4000km-t, nem mondok le róla egyáltalán, szívtelen sem akarok lenni, de az új helyen a hálószobába nem szeretném beengedni. Van esélyem erre? Milyen tanácsokkal látnátok el?


Köszönöm!


2018. júl. 12. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Zárd be a hálót. Különben a kilinccsel ki tudja nyitni.
2018. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Becsukod az ajtót és nem engedsz a csábításnak.

Persze, nem tetszik a cicusnak, de a keserves nyávogás alábbhagy majd. Meg fogja szokni.

A kilincset célszerű felfele fordítani :). Hamar rájönnek, hogy nyílik.

Nálunk csak a gardób a piros zóna, de a macsek "csakazértis" be akar menni.

2018. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ágy mellé rakott "alvószekrény" sokat segíthet a dolgon, mert akkor mégis veled alszik, mégsem szőröz össze.
2018. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elejétől kezdve sosem engeded be, meg fogja szokni. Az ajtót mindig tartsd csukva (ha ez kevés, akkor bezárva), ha besurran, azonnal rakd ki. Régebben volt két lakásban tartott cicánk, velük így csináltuk és működött.
2018. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van ágya akkor tedd egy olyan szobába ahol nincs útban, és az ágyban macskamentázd be! Az mindig segít, és hamar odaszokik.
2018. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget! :)
2018. júl. 16. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!