Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rosszul erzem magam mert ezt...

Rosszul erzem magam mert ezt tettem a cicammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Felig benti, felig kinti cicam van. Most lett 7 honapos, es ugy dontottunk, hogy ivartalanitjuk. Kislany, olvasgattam, meg mondtak sokan, hogy jobb lesz neki igy, meg nekunk is, hisz a jovobeli kiscicakkal nem tudnank mit kezdeni, raadasul nagyon nyavikolt mindig itthon, elviselhetetlenul. Nagyon buntudatom van, hogy megtettuk ezt vele. Tudom allat, de nagyon szeretem, es olyan rossz erzes hogy megfosztottam ettol. Minden nap sirni tudnek, hisz en ugy szerettem ahogy volt, most meg megvaltozott. Szornyu gazdi vagyok?:( Tenyleg jobb neki igy? Nagyon rosszul erzem magam emiatt. Kerlek nyugtassatok meg:(
2018. júl. 14. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Aki nem ivartalanítja a kijárós macskáját az állatkinzó...

Ezt muszáj meglépni.

2018. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, a címet olvasva azt hittem, hogy véletlenül áthajtottál rajta kocsival, vagy hasonló tragédia. De csak megkönnyítetted az életét, te butus. Persze, hogy így jobb neki. :)
2018. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A legjobbat tetted, amit csak lehetett.

Neki nem öröm a tüzelés, a párzás szabályosan kínzás, aztán a vemhesség egy rakás parazita, a fialás fájdalmas, aztán hetekig leszívják minden szempontból.

Ettől fosztottad meg. A kínlódástól.

2018. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Sokkal jobb neki. Az én cicám nincsen ivartalanítva, igaz, hogy tenyészteni szeretnénk. Folyton piszkálja a kandúrom.
2018. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Akarmelyik macskamento, allatmento csoport ajanlasat megnezed mind az ivartalanitas mellett vannak. Akik az allatok segitesere tettel fel az eletuket es nem csak egy cicarol kell gondoskodniuk, mint neked, hanem szazakrol azok mind tudjak, hogy az ivartalanitassal rengeteg szenvedesnek vehetjuk elejet. Kimeljuk az anyaallatot, a kicsiknek nem kell az elhanyagolastol szenvedni, a menhelyi allatoknak pedig nagyobb eselyuk lesz otthonra talalni, mert nem kell versenyezniuk a szomszed Mari neni szaporulataval. A rengeteg elpusztitott madarrol es gyikrol pedig ne is beszeljunk. Meg aztan gondolj csak bele, a szules nem csak az embereknek nagyon nehez, az allatokat is megviseli... Nem kene ennek kitenni oket, ha nem muszaj.

Szoval kerdezo ne busulj, nagyon helyesen cselekedtel. Magyarorszagon ketmillio macska el, egyszeruen bun oket tovabb szaporitani.

2018. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb ,hogy megtetted.

Az én cicám mikor tüzelt nagyon sokat nyávogott ,láthatóan szenvedett tőle.

Mivel a baba cicákkal nem tudnánk mit kezdeni így az ivartalanítás mellett döntöttünk. Sokkal nyugodtabb így a cicánk.

Most gondolj bele ,hogy születne kiscicátok,hova tennéd a rengeteg kölyköt?

És nem csak egyszer szülne.

A másik, nézz szét menhelyeken mennyi árva kis macska van, akiket nem visznek haza.

Jobb ,hogy ivartalanítottátok. Nem kell azon aggódni, hogy elüti e a kis cicát az autó vagy hogy melyiket csinálja majd fel egy kandúr és hány cica fog annak is születni, na azokat is hova tennétek?

2018. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es, segítek, a SZAPorÍTANI szót kerested...


Hacsak nem törzskönyves a macskád már NEM tenyésztesz, ha összedugod szerencsétlent a szintén "mezei" kandúrral.

2018. júl. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mar jobban erzem magam. Ez volt az elso dontesem egy elo allat felett es megijedtem.
2018. júl. 18. 13:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent mentett cica. Valaki kidobta az ut szelen egy dobozban. Nem ertem nemelyik ember hogy tud ilyen kegyetlen lenni:(. Pedig gyonyoruszep hofeher perzsa szeru kiscica.
2018. júl. 18. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!