Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem tisztálkodik a 7...

Miért nem tisztálkodik a 7 hetes kiscicám? Sosem mosdik. Elég koszos szegény, ezért mindig törölgetni kell alomhasználat után.

Figyelt kérdés
5 hetesen találtuk betegen, már teljesen jól van. Lehet, hogy nem volt ideje ellesni a példát az anyukájától?

2018. júl. 14. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Biztos nem mosdik?

Ha poros az alom nyomot hagy;/

Kb 4 hetesen mentett,kb 8 hetes cicám van,hát ritkán mosdik.Én simogatós kesztűt illetve kinyomott mosogatószivacssal szoktam végig simítani

2018. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7 hetes macska miért mosdana, ha alig volt az anyjával?!
2018. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

A génekkel "öröklik", nem feltétlenűl tanulja...

Macska fésű,szivacs

2018. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Flagstaff ***** válasza:
75%

Szia!

Dörzsöld be valami finom, illatos kajával.

Az én cicám se mosdott, és mivel fehér volt, nem mutatott valami jól. Egy nap észrevettem, hogy szerzett egy szalonnabőrt. El akartam venni tőle, alig akarta adni. Erre én gondoltam egy nagyot, és végig dörzsöltem az állatkát a bőrrel. Lenyalta, mert ingerelte a szag. Pár alkalom után már ügyesen mosdott, majdnem tizennyolc éven át. Próbáld ki Te is, hátha nálad is beválik!

2018. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Au előző válasz jó, de macskamentával jobban jársz, mert nem lesz zsíros a szőre. Ez sem ártalmas a cica egészségére. Nekem volt egy olyan cicám, aki jobban irányította a YouTube-ot, mint én. Ő sem tudott jól mosdani, ezért gondoltam egyet, és egy "cica nyalakodós" videót, azzal tanult meg fürödni.
2018. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*bekepcsoltam
2018. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Előfordul.
2018. júl. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!