Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a cicám baja? (Többi...

Mi lehet a cicám baja? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

A cicám valamiért mostanában szomorkodik. Eddig imádtuk egymást, minden nap leültem, és már szaladt is az ölembe, simogatásra.


Egy két, három napja, egyszerűen reggel elmegy, 10 óra táján jön kajáért, aztán el is megy. Amikor itthon van, akkor sem szerwti, ha simogatom, egyszerűen feláll, és elsétál. A farka lelóg, csapkodja a földhöz.

Ha ez segít, 2 hónapja ellett.



#cica #cica szomorú
2018. júl. 15. 11:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Borinak hívják.
2018. júl. 15. 12:42
 12/25 anonim ***** válasza:
A vörös lánycica ritka,becsüld meg :) Általában genetikailag fiúk a vörösök. Nekem is volt csak kandúr. 14évesen aludt el,már "rózsaszín" volt annyira megőszült a drágám :)
2018. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem tudom mi baja. Lehet még próbálják szopni néha a kicsik,de már ugye van foguk és lehet fáj neki amikor letámadják. Nézd meg nem-e sebesek a cicijei és tegyél rá kamillát ha igen.
2018. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Tejet ne adj neki, nem macskának való, hasmenéses lehet tőle.

Valószínűleg a hócipője is tele van a kölykökkel.

2018. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
De ha imádod, és félted, akkor mégis miért engeded kóborolni, és vemhesülni?
2018. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy laktózérzékeny. Nekem eddig minden macskám ivott tejet és egy se fosott. A finnyás drága macskákra jellemző ez. Az árokszéli cirmosoknak erős a szervezete és nem is allergiásak.
2018. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Megvan a baja. Az egyik cicije nagyon fel van duzzadva, bekentük neki aloe-vera kenőccsel.
2018. júl. 15. 22:42
 18/25 anonim ***** válasza:
Kérem a tapsomat :D Sejtettem. Megharapta valamelyik kis putris. Adjátok el őket gyorsan jó helyre,a mamának meg sok pihi,finom kajcsi és sok simogatás :)
2018. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha mellgyulladása van, akkor az nem feltétlenül fog elmúlni a kenőcstől, az akkor segít, ha seb miatt gyulladt. Holnap figyeljétek, és ha reggelre nem javul, vigyétek dokihoz.
2018. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Mamár kicsit boldogabb a cicus. Farka 90°-os szögben feláll, vége kunkori. A cica külön helyet kapott, ne vesszenek össze a picikkel. Ivartalanítás egyelőre nem lesz, nincs rá 30 ezer forintom. Egy hétig nali kétszer be lesz kenve géllel. Remélem jobb lesz neki holnapra.
2018. júl. 15. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!