Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Vérezget a cicám az intim részéből pár napja, de jol volt egészen mai napig. Ma már nem evett nem ivott. Mi baja?

Ivaros nőstény nincs egy éves. Pár napja szült. Mind halott volt. És azota vérezget. Van aki tapasztalt már ilyet? Helyre jön?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, vér, beteg, fialás, halott

márc. 12. 21:32  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3

Kedves kérdező!

Tüzel a macskád valószínűleg.

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/28Időpont márc. 12. 21:34 Privát üzenet

ÁLLATORVOS AZONNAL!!!

Kihordott egy halom HALOTT kölyköt (minek szaporítasz?!), azóta napok óta vérzik, és fel se merül benned, hogy gáz van?! Minek neked állat?!

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/28Időpont márc. 12. 21:34 Privát üzenet
Úr isten komolyan mondom hogy lehetnek ilyen tudatlanok az emberek? Fel se merül benned hogy szülés után ahol nem mellesleg halott magzatokat szült a vérzés nem normális? Azonnal vidd el orvoshoz, benne maradt valószínűleg egy magzat vagy méhlepény, akármi és elfertőződött, a vérfertőzés holnapra elviszi ha nem viszed dokihoz. Egyben kérd meg az ivartalanítás időpontját is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/28Időpont márc. 12. 21:37 Privát üzenet
Jézus Isten és még ilyen "emberek" tartanak otthon állatot...Én még egy kaktuszt se bíznék rád.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/28Időpont márc. 12. 21:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Holnap reggel elviszem, de mitöl lehet ez? Ja és nincs hordozom. Miben vigyem? Karton doboz jo?

# 5/28Időpont márc. 12. 22:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akartam meddövé operáltatni, de nem gondoltam ilyen korán vemhes lesz. Most nagyon aggodok mert irto rosszul néz ki. Remélem megéli a reggelt. Miben vigyem szerintetek?

# 6/28Időpont márc. 12. 22:08 Privát üzenet
Bármiben viheted, amiben kap levegőt, és nem tud kijönni. Mondjuk én most elvinném ügyeletre. Reggel már talán felesleges menni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/28Időpont márc. 12. 22:13 Privát üzenet

Tudod ez hullamérgezés. Magyarul. Iszonyú sürgősen állatorvos, lehetőleg most azonnal, ez most tényleg nem vicc, meg nem lightos dolog.

Facebookon a Debra24 oldalát keresd, rajta vannak megyénként az állatorvosi ügyeletek.

Ez akkor is hullamérgezés, ha nem maradt benne kölyök.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/28Időpont márc. 12. 22:26 Privát üzenet

Viheted dobozban, amire lyukat vágsz, hogy kapjon levegőt, és lekötözöd a dobozt, gumipókkal, akármi, csak tuti legyen. Mindegy, csak vigyed.

Nem valószínű, hogy megéri a reggelt. A veséje fel fogja adni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/28Időpont márc. 12. 22:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most meleg helyre raktam. Reggel8ra tudom vinni. Tán nem hullamérgezés, mert 5öt szült de abbol 2 egy pár percig élt.

# 10/28Időpont márc. 12. 22:36 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az a fehér váladék a görög teknősöm far részéből?
Fehér lovas versenygatyámat megfogta a barna nyergem (telibőrös nadrág), és a telibőrös részéből nem jön ki a barna kosz, hogy szedjem ki?
Nem tud_játok hogy kik estek ki a talent program dijugratás részéből április 10-n?
Oroszország középső részéből milyen feltételekkel tudok behozatni egy kutyát?
Fűzfából szeretnék csinálni dekorációt. A fa melyik részéből csináljam? A gyökeréből vagy jó az ág is?
Normális, ha a vemhesség vége felé vérezget a macskám?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!