Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vérezget a cicám az intim...

Vérezget a cicám az intim részéből pár napja, de jol volt egészen mai napig. Ma már nem evett nem ivott. Mi baja?

Figyelt kérdés
Ivaros nőstény nincs egy éves. Pár napja szült. Mind halott volt. És azota vérezget. Van aki tapasztalt már ilyet? Helyre jön?

2018. márc. 12. 21:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%

Kedves kérdező!

Tüzel a macskád valószínűleg.

2018. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

ÁLLATORVOS AZONNAL!!!


Kihordott egy halom HALOTT kölyköt (minek szaporítasz?!), azóta napok óta vérzik, és fel se merül benned, hogy gáz van?! Minek neked állat?!

2018. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten komolyan mondom hogy lehetnek ilyen tudatlanok az emberek? Fel se merül benned hogy szülés után ahol nem mellesleg halott magzatokat szült a vérzés nem normális? Azonnal vidd el orvoshoz, benne maradt valószínűleg egy magzat vagy méhlepény, akármi és elfertőződött, a vérfertőzés holnapra elviszi ha nem viszed dokihoz. Egyben kérd meg az ivartalanítás időpontját is.
2018. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Isten és még ilyen "emberek" tartanak otthon állatot...Én még egy kaktuszt se bíznék rád.
2018. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Holnap reggel elviszem, de mitöl lehet ez? Ja és nincs hordozom. Miben vigyem? Karton doboz jo?
2018. márc. 12. 22:02
 6/28 A kérdező kommentje:
Akartam meddövé operáltatni, de nem gondoltam ilyen korán vemhes lesz. Most nagyon aggodok mert irto rosszul néz ki. Remélem megéli a reggelt. Miben vigyem szerintetek?
2018. márc. 12. 22:08
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Bármiben viheted, amiben kap levegőt, és nem tud kijönni. Mondjuk én most elvinném ügyeletre. Reggel már talán felesleges menni...
2018. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez hullamérgezés. Magyarul. Iszonyú sürgősen állatorvos, lehetőleg most azonnal, ez most tényleg nem vicc, meg nem lightos dolog.

Facebookon a Debra24 oldalát keresd, rajta vannak megyénként az állatorvosi ügyeletek.

Ez akkor is hullamérgezés, ha nem maradt benne kölyök.

2018. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Viheted dobozban, amire lyukat vágsz, hogy kapjon levegőt, és lekötözöd a dobozt, gumipókkal, akármi, csak tuti legyen. Mindegy, csak vigyed.

Nem valószínű, hogy megéri a reggelt. A veséje fel fogja adni.

2018. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Most meleg helyre raktam. Reggel8ra tudom vinni. Tán nem hullamérgezés, mert 5öt szült de abbol 2 egy pár percig élt.
2018. márc. 12. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!