Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megünneplitek a születésnapját?

Megünneplitek a születésnapját?

Figyelt kérdés

Most vasárnap lesz 1 éve hogy a cicám hozzánk került ( kb 3-5 NAPOS) volt mikor rátaláltunk.

Azon gondolkodtam,hogy megünnepelhetnénk,rendeltem neki egy cicabútort :)

Ti megszoktátok ünnepelni a születésnapját? Ha igen akkor hogyan?

Vagy butaság?


2018. júl. 25. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem :)


Például:

Ma van Zoska szülinapja, tudtad?

Ja, már kapott extra tápot, meg nyaggatást.


Szerintem nem butaság.

2018. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked lelkileg jót tesz, miért ne? Ő nem sokat fog fel belőle, de a bútor biztos tetszeni fog neki. Én akkor szoktam inkább az állataimat meglepni, ha olyan különleges nap van, amit ők is felfognak. pl. karácsony, amikor egész nap száll a finom sült szag a levegőben, és érzékelik, hogy valami készülődik, valami másképp van mint máskor. Vagy pl. ha grillpartira készülődünk, és készítjük elő a sütőt, akkor már izgatottak, tudják, hogy mi következik. Olyankor evidens, hogy nekik is készülünk valami finom falattal ami nekik való, hogy ők se maradjanak ki a buliból. (most kutyákról is beszélek, nem csak cicákról) . De a szülinap az pont egy olyan dolog, ami neked ünnep csak. Én pl. fogalmam sincs mikor van a szülinapjuk, mert mindegyik örökbefogadott. Szerintem magadat is ünnepeld meg, mert gratulálni tudok hozzá, hogy életben bírtad tartani pár naposan. Én megkíséreltem ilyent korábban, de nekem nem sikerült.
2018. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan mikor született a macskám, mert csak talált cica és kapott egy becsült születési dátumot, úgyhogy csak meg szoktam simogatni meg duruzsolni neki, hogy "ma van a szülinapod baba". Erre általában alszik tovább, nem izgatja. XD
2018. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak az egyik cicánkról tudom, hogy valamikor 2017 május elején született, de napra pontosan az ő szülinapját se tudom, sem az, akitől elhoztam :/ A másik 2 cicát az utcáról fogadtuk be, szóval nekik még annyira se tudjuk a szülinapjukat, mondjuk az állatorvos azt mondta, nagyjából egyidősek lehetnek. Szóval tavaly eldöntöttem, május 7-én fogom megünnepelni a szülinapjukat, mert miért ne xD De végül nem épp úgy alakult, mint terveztem.

Először is ajándékba rendeltem nekik ilyen kis macskamentás párnácskákat, de az egyik majdnem egy héttel hamarabb jött meg a "szülinapjuknál" és annyira izgatott voltam, hogy mit szólnak hozzá, hogy nem bírtam addig várni és még aznap odaadtam nekik, amikor megjött. A másik párnácska meg kb. egy héttel az ominózus nap után jött meg. És kiderült, hogy átverés, nincs is bennük macskamenta, legalábbis a cicáink nem igazán reagáltak, amikor odadugtam az orruk elé, meg én is ott szagolgattam őket, de sima plüss szagot éreztem XD

Szóval pont a szülinapjukon nem kaptak ajándékot, azt leszámítva, hogy egész nap finom kajákat kaptak enni, először is halacskás alutasakos tápcsit kaptak reggelire, majd vacsorára pár kis csirkeszivecskét meg májacskát, hozzá laktózmentes tejet.

Meg persze megölelgettem és felköszöntöttem őket, bár nem hiszem, hogy sokat értettek belőle :D

2018. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se tudom a pontos születési dátumot.

Azt tudom mikor kerult hozzánk, olyankor meg szoktunk emlékezni erről.

Karácsonyra szoktam neki is venni valami apróságot. Meg év közben is mindig ha olyat látok ami tetszene neki.

2018. júl. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyem augusztus 20-an szuletett. Minden evben nagy tuzijatekkal kedveskedunk neki, de eddig nem ertekelte. :( ;)
2018. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!