Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után, hogy...

Ivartalanítás után, hogy akadályoztátok meg, hogy a macskátok felugráljon? Hol tartottátok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 27. 05:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudott biztonságosan megállni a lábán, addig a hordozóban maradt.

Nem volt kedve ugrálni az első napon, így feltettem az ágyra, nem is akart menni sehova.


Második nap már fára mászott. Ráhagytam, csak érzi mit lehet és mit nem.


De ő kandúr cica :)

2018. júl. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az ivartalanítás már 4 éve volt, de most is épp egy komolyabb hasi műtét után vagyunk.

Annak idején nem nagyon volt kedve ugrálni, csak kísérgetni/terelgetni kellett.

Most viszont a kedvenc helyeit keresi folyton, ami mind ugrás magasságban van. Itt is próbálom lebeszélni, de általában hajthatatlan. Kérdeztem a dokit azt mondta ugrálhat amennyi jól esik neki. Szóval nem nagy gond, gondolom érzi, hogy mit bír.

Inkább arra kell figyelni hogy ne tépje a varratokat.

2018. júl. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább gallért adtam rá, nehogy bántsa a hasát, így nem tudott ugrálni, de inkább kibírtuk azt a pár napot így, mint hogy baja legyen.
2018. júl. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugrálás miatt nem igazán tudnak szétjönni a varratok. Arra kell figyelni, hogy nem érje el a szájaval.
2018. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!