Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti találtatok szemetet a...

Ti találtatok szemetet a macskaalomban? Én igen.

Figyelt kérdés

Utóbbi két három zacskó macskaalomban szórás közben találtam csomagolóanyagot többször, illetve más kis beazonosíthatatlan vackot. Mint a nyúlkaja.

Ezért érdemes reklamálni, mert nem ételről van szó, de akkor is...


2018. júl. 31. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam, amikor ürítem. A macskám állandóan beleejti a játékait (hajgumi, papírgalacsin stb.).
2018. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gyártó csomagol bele szemetet nem a cica.
2018. júl. 31. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
az én macskám nem alomba kakil/pisil hanem magának ás egy gödröt a kertbe és oda ürít majd betemeti! Ezzel is megkönnyíti a dolgomat így alom se kell neki!!! :)
2018. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vásárolt alomban van szemét! Az originál bontatlan zacskóban! Nem tudom egyszerűbben elmondani.
2018. júl. 31. 23:13
 5/7 Kuszkókusz válasza:
Az alom a pisivel és kakival együtt minek minősül? Szemétnek. Amíg nem éles üvegcserép, vagy patkányméreg van benne, nem hiszem, hogy érdemes lenne reklamálni, hogy szemét van a szemétben. Vegyél más márkást, az Aldis legolcsóbb pl. egészen jó.
2018. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem amit nyúlkajának néztem nem rágcsálóírtó. Csak ezért aggódom. Bár az sem túl jó dolog, hogy veszem a drága szilikonos almot és újabban van benne olyan, ami nem oda való. Konkrétan műanyag ezaz, zacskó, bogyó, akármi. Tényleg attól tartok, hogy írószer is kerül bele és nem veszem észre. Aldis alomról van szó.
2018. aug. 1. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Aldisat használunk, nem a szilikát vackot, hanem a csomósodót. Nem volt még ilyen gondunk.

Lehet jelezni a gyártó felé, hogy lesz-e eredménye, kérdéses. Patkányméreg aligha kerül bele, ezek olyan "szemetek" lehetnek, amivel a gyártási folyamat során érintkezik. Tudod, mint a kajáknál nyomokban glutént tartalmazhat, mert egy helyen készül...

Ha nagyon ráérsz, megkeresheted őket írásban, valami választ tuti kapsz rá. Hogy indoklás is lesz-e, kérdéses.

2018. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!