Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol találtatok pár napos/hetes...

Hol találtatok pár napos/hetes kiscicát/kiscicákat?

Figyelt kérdés
sztorik érdekelnek:)
2011. jan. 23. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy iskola melletti járdán mászkált ki épp a bokorból, tiszta víz volt szegény és meg volt fázva. Szörnyű látvány az ilyen, de állítólag jó gazdája lett :)
2011. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bocipók ***** válasza:
A karácsonyi szünetben szedtük össze Bélát a kismacskát egy parkolóban a lakótelep közepén. Azóta nálunk van és a kis hálátlan elfelejtette, honnan jött. Szétszedi a lakást ugyanis. :D
2011. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömmel beszélgettem msn-en, ő mondta, hogy most születtek cicák, 4 darab, mennek agyoncsapni őket. Egyet már agyoncsaptak...


Mondtam neki, hogy ne, akkor inkább én elhozom őket. Elhoztam a 3 megmaradt cicát haza, nem volt otthon semmi nekik való, így tejet kaptak ilyen kis injekciós tűből, és betettem őket a cicám hordozójába, abban laktak. :) Másnap vettem nekik babatápszert, cicatejet, meg egy ilyen kis cumisüveget, és ezután abból ettek.


Nagyon édesek voltak, amikor evés után doromboltak a kezemben, meg nem akarták, hogy letegyem őket. :) Hamar megnőttek, és nem tarthattam meg őket, mert már volt egy cicám, ezért gazdit kerestem nekik. 2 nagyon szép színű volt, azokat rögtön elvitték, egyik egy kislányé lett, a másik egy idős házaspárnál van. Egy sima szürke nem nagyon kellett senkinek, az nálunk maradt, és épp a takarómon dagaszt. :)


Azóta 3 cicám van. :)

2011. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dédihez mentünk, amikor a hóban megláttunk egy pici szőrmókot. (január volt) Kb. egy hónapos lehetett mégis nagyon picike volt, mint egy kb jól fejlett 2 hetes cica. Felvette mama és berakta a kabátja alá, ott egyből dorombolt. :) Haza vittük, gondoztuk szépen, meg kapott gyogyit, mert megfázott. Micike lett a neve, mert lány, azóta is velünk él, pontosan 10. éve. :) Viszont nem nőtt nagyra, picike cica maradt nagyon, de egészséges. :)
2011. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
usd be hogy expresz.hu és ird behogy ingyen elvihető cica!
2011. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

az utolsó választ nem igazán értem...

de köszönöm a válaszokat!

amúgy arra gondoltam hogy kb hol szoktak lenni ilyen kiscicák, mert szeretnék minimum egy kiscicán segíteni!

2011. jan. 23. 10:57
 7/13 anonim válasza:
mi az első két cicánkat a futótuja alatt találtuk meg.két picike testvér volt,gondolom az anyukájuk otthagyta őket.Megtartottuk őket,de sajnos az én cicámat macit megmérgezték :( a testvére megmaradt most már4 éves és imádnivaló :) aztán maci miután meghalt télen jött egy eléggé lesoványodott cica.először nem akartuk befogadni,de akkor is ott mardt nálunk,utána pedig jött az én következő cicusom ő is csak úgy jött:) imádom nagyon.így három cicánk lett.azt akit télen találtunk őt is nagyon megszerettük,nagyon-nagyon:) de most sajnos télen meghalt :'( így van most két cicánk a legelső kislány akit megtaláltunk,és a másik kislány cica aki csakúgy jött hozzánk :)
2011. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
am hozzál el a menhelyről mert ott márelég sok állat van ezzel is segítesz a menhelyeseknek és a cicusnak is :)
2011. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kérdés nem arra irányul,hogy ő akar keresni magának cicát,hanem sztorik érdeklik,hogy mi hol hogy merre találtuk :)


Én egyszer hajnalban sétáltam hazafele,unalmamban azzal szórakoztam,hogy húztam a kerítésen a kezem,és egyszercsak nekidörgölőzött egy cica :)

Megsimiztem, és mentem tovább mint ha mi sem történt volna. Hazáig követett,úgyhogy a bejárati ajtónál a hónom alá csaptam és felvittem.. :D Lassan 3 éve boldogít:)

2011. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a munkahelyünkre mentünk én néztem ki az ablakon, párom vezetettet.Amikor a sarkon befordultunk a munkahelyünknél felkiáltottam, hogy "Kiscicák"!!Ott voltak a fűben szegények.Gyors tanakodás után úgy döntöttünk visszamegyünk értük, és valami majd csak lesz :).A melóhelyen betettük dobozba őket, és betettük egy sarokba, adtunk nekik enni, egyfolytában nyávogtak.Hazavittük, kínlódtunk velük, mert valami nem volt oké velük, csak sírtak egyfolytában, hiába csináltunk velük bármit.Tele voltak kullancsokkal.Aztán mikor már kezdtek jól lenni 2 nap múlva elpusztultak.Lehet megfáztak a vizes fűben, és még amúgy is túl picikék voltak :(.
2011. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!