Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb 15-17 hetes a nőstèny...

Kb 15-17 hetes a nőstèny kismacskánk nèha harap ez normális?

Figyelt kérdés
Nem vad,nam támad,hanem pár napja vagy a nagy meleg miatt vagy összeevett valamit(udvari macska)sokat feküdt,nem nagyon mozgott ha mozgott is kótyagosan,imbolyogva járt,nem nagyon evett.Azóta jól van,futkos,eszik de pár napja harapdál mondjuk lábhoz dörgölőzès közben egyszercsak harapdál,vagy etetèskor ahogy elètesszük az ètelt az ujjunkat.
2018. aug. 11. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat feküdt, nem nagyom mozgott, ha mozgott is, kótyagosan, imbolyogva járt, nem nagyon evett, és eszedbe sem jutott elvinni az orvoshoz? Ugyanis az első jelek után azonnal rohanni kellett volna vele, meghalhatott volna.
2018. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első véleményét osztom én is.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem mindegy, hogy harap vagy harapdál. Az első nem normális, a második a szeretet jele.

2018. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet bántotta valami,ha esetleg valahol bántották,megrugdosták,akkor lehet azért volt maga alatt,most meg azért agresszív,mert fél.De ha csak harapdál,tehát nem támadva erősen harap,akkor az van amit előttem írtak.Az én kiscicám is bepróbálkozott párszor,jó erősen rá kell szólni,vagy picit az orrára koppintani,és otthagyni, hogy lássa ez nem pálya.
2018. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!