Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Irtok jó minőségű macska...

Kiwilany124 kérdése:

Irtok jó minőségű macska kajákat? Márkákat? 4 hónapos cicanak keresek .

Figyelt kérdés
Koszonom

2018. aug. 29. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pl. Applaws, Josera, Brit.
2018. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Royal Cannin?
2018. aug. 31. 07:13
 13/15 anonim ***** válasza:

Én a Fressnapf saját márkás Select Gold halas felnőtt ivartalanítottjával etetek mert ez nem tartalmaz tartósítószert és szárnyas húst (mivel arra allergiás a cicám). Royal Canin nedves tápot kap mellé.

Illetve a doki még a Happy Catet ajánlotta a későbbiekben.

2018. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%

A Royal canin ár-érték arányban nagyon drága.

Ebben az árban sokkal jobb tápok vannak.

2018. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 veruskakukucska válasza:

Royal Canin túl van hájpolva, ha neten rákeresel, termékteszten az utolsók közt kullog.

Whiskas, Félix, egyéb túlreklámozott márkák ugyancsak a hulladék kategória.


Én a zooplus.hu-ról veszem a kajákat, az én macskáim imádják a Purizon halas tápot és a Smilla konzerveket. Vannak enneél is jobbak nyilván, de mivel jelenleg 10 befogadott cicám van, anyagilag nem tudok megvenni bármit. Amihez ragaszkodom, gabonamentes cuccokat kapnak csak. Ár-érték arányban nemigen találsz ezeknél jobbat és a webáruház is nagyon jó, csomó akció meg ajándék és hatalmas választék. Havi egyszer vásárolok, az egész havi adagot, így a szállítás is ingyenes, de egyébként se drága, pláne, hogy Németből jön a cucc.

2018. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!