Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska talp ápolás?

Macska talp ápolás?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy a macskámnak egy ideje már hámladozik a mancsa, amire az orvos azt mondta, hogy a bűzmirigy nyomástól el kellene múlnia. Hát nem múlt el. Mit tudnék tenni, hogy sima és puha legyen a mancsa, illetve vissza kellene vágnom a szőrt a mancsa körül, vagy azt hagyjam, hogy saját maga intézze el, ahogy eddig is tette?

Régebben is volt macskám, de neki nem voltak ilyen problémái.

Előre is köszönöm a tanácsokat!


Kép a talpáról: [link]



2018. szept. 7. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol él? Kinti, benti?
2018. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Benti cica, panelba lakunk, szóval nem jár ki. Bár az utcáról lett össze szedve szegény 5 éve és nem volt valami jó állapotba akkor. Alig volt szőre, csont sovány volt...
2018. szept. 7. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp segítség lenne neki, ha a talppárnái közti szőrt visszavágnád, mert van neki bőven.
2018. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem az miért lenne jó, ha a szőrét levágnád a talpáról.
2018. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kutyáimnak is vágjuk, kényelmesebb nekik úgy menni, csak azt nem tudom, hogy ez a macskáknál is jó-e? Nem teljesen gondoltam levágni, csak kicsit visszavágni addig ahol a mancsai is vannak.
2018. szept. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!