Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyolc hetes cicának?

Nyolc hetes cicának?

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, vasárnap fogok ismerősöktől elhozni egy nyolc hetes kiscicát. Tudnátok tanácsot adni abban, hogy hogyan szoktassam szobatisztaságra? Illetve hogy mit és abból mennyit kapjon enni? Ti milyen almot használtok?

Bármilyen segítségnek örülök. Köszönöm!



2018. szept. 20. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az almot általában egyből tudják használni, lehet már tudni fogja. De mindenképp mutasd meg neki, tett bele, mikor hazaviszed. Mindenképp jó minőségű, magas hústartalmú tápot adj neki. Ha van a közeledben Fressnapf, nekik a saját márkás tápjuk a Premiere, abból van kicsiknek való. Víz mindig legyen neki kint, tejből csak laktózmenteset vagy kimondott cicáknak való tejet adj. Mi Auchan saját márkás almot használunk, ebből 10 kg 600 forint, nekünk ez vált be. Bár az utóbbi években ennek is romlott a minősége.
2018. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja és vidd el orvoshoz minél előbb, hogy megnézze, meg az oltásai, féreghajtás rendben legyen.
2018. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előttem kb már mindent leírtak. De pl én kaptam koszos almot, amit az itthoni tisztába tettem. Nem sokat kb egy - két maréknyit, érezte a szagát rögtön oda ment. Egyszer sem volt baleset :)
2018. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!