Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Megfázott a...

Mit tegyek? Megfázott a macskám. Rekedt a hangja amikor nyávog. Többi lent.

Figyelt kérdés

Este magától kinyitódott az ablak, és eléggé hideg volt. Csak reggel vettem észre, mert a macskát egy másik szobába tettem aludni.

Amikor meg

szerettem volna etetni, hízelgett és nagyon rekedt hangon kezdett nyávogni. Melegítettem egy kis tejet, konzervet. Megette. Állatorvoshoz nem tudtam vinni reggel mert suliba kellett mennem. Ha tudtok mondani valamit mivel tudnék neki segíteni/javul a hangja akkor nem viszem dokihoz.

Még soha nem volt semmi baja a cicának.7 hónapos.

Normális válaszokat/ötleteket előre is köszönöm. :)


2018. szept. 24. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A meleg tej az "jó", mert úgy megfosatja a nyomorultat, hogy akkor meg az lesz a baja...


Egyébként figyelgesd és ha lesznek más tünetei, akkor vigyétek dokihoz! A rekedtes nyávogás még önmagában nem tragédia, az enyém is szokott néha úgy nyávogni (néha nem jön ki a hang), az nem feltétlenül a megfázás miatt van.

2018. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Képzeld az enyémnek 1,5 hónaposan lett adva tej... És semmi baja se lett tőle. Azóta azt kap, meg vizet.

Meg szorulásos volt, és a tej segített neki kicsit.

2018. szept. 24. 16:19
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem adnék a cicának ha hasmenést okozna neki. De azért köszönöm a választ.
2018. szept. 24. 16:20
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Képzeld, a macskák laktózérzékenyek. Ha direktbe meg akarod fosatni, akkor oké. De egyébként képzeld, nem szabad adni nekik tejet. Képzeld.
2018. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már tej, akkor legalább laktózmenteset adjál neki.


Tüsszög is?

2018. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Jaaaj egy kicsit túl van tolva ez a laktozerzeknyseg. Nem mindegyik macskát hajt meg!

Sőt kapaszkodjatok meg , nekem az állatorvos ajánlotta , ha van felesleges cicám akkor nagyon jó helyet tud neki , egy tehenészetnel kap tejet , és fogjon egeret .

Mondja nekem amikor prémiumot táplpal etetem a macskát!


Bocs kérdező de ezt nem bírtam ki!

Nem kell egy kis rekedtseggel meg prustszkolessel szaladgálni az orvoshoz szerintem !

2018. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem tesz jót a macskának a tej, ha meghajtja ha nem. Ez tény. A rekedtség önmagában még nem baj.
2018. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kérdésemre kéne koncentrálni. Nem arra, hogy mit adok neki. Nem is mondtam hogy megyek dokihoz csak akkor ha rosszabbul lesz.
2018. szept. 24. 20:52
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolt mindenki.

Hogy van a maccs?

2018. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm.
2018. szept. 25. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!