Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet? Jól fogják érezni magukat?

Lehet? Jól fogják érezni magukat?

Figyelt kérdés
Most koltoztem el a szuleimtol berhazba olyan 3 honapja. Eddig kerteshazba laktam es ott volt egy macskam aki mar 4 eve velunk van es nagyon szeretem. Most hogy elkoltoztem elhataroztam hogy szeretnek 2 lany cicat szerintetek jol fogjal magukat a berhazba erezni azert szeretnek 2 ot hogy ha nem lennek otthon ne unatkozzon. Szerintetek jo otlet?

2018. szept. 26. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha társaságra vágysz szerintem nagyon jó ötlet. Egyedül se unatkozna mert egész nap alszik itthon az enyém is , de ha te kettőt szeretnél akkor hajrá.

😊

2018. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Hát ha kancicáról van szó, nem árt ivartalanítani, ha még nem volt, egyébként viszont egyáltalán nem rossz ötlet, de a lánycicákat is ivartalanítsd majd.

Plusz azért egy kertesházba szokott macskát egy lakásba szoktatni nem lesz könnyű, elvégre gondolom szabadon járkálhatott, itt el kell döntened, hogy mit akarsz, mert ha itt is hagyod majd mászkálni, nyitott ablak stb, akkor nem árt majd oltatni őket.

2018. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A cica a lakásban kimondottan jól érzi magát és nagyon előrelátó vagy, hogy kettőt akarsz, hogy távollétedben ne legyen egyedül a cicád. Ha lehet, egy alomból vigyél 2 testvért, akkor nem lesz gond az összeszoktatással-
2018. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszokat!:)
2018. szept. 27. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!