Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi esélyük van?

Mennyi esélyük van?

Figyelt kérdés
Befogadott nőstény macska ma reggelre lefialt. Anyámék szerint sarjú kismacskákat nincs értelme megtartani, mert nem fogják túlélni a telet, megfáznak és fostosak lesznek, szenvednének. Lakásban nem érzi jól magát az anya, esetleg a kazánházban tudnánk nekik meleget biztosítani. Viszont ha elérik azt a kort, és kijönnek onnan, az életveszélyes lenne nekik? Mit kellene tennünk, mi ilyenkor a jó döntés?
2018. szept. 30. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A későn született macskák nem azért betegesek,mert későn születtek,hanem azért,mert már hideg az idő.Ha a kazánházba melegbe lehetnek és enni is kapnak rendesen,akkor valószínű,hogy nem lesz bajuk.Pici cicák még nem szoktak messze elmászkálni,nagyon hidegbe kedvük se nagyon lesz hozzá,ha kimennek,akkor is csak kis időre,annyitól meg nem fognak megfagyni.Szóval kell nekik egy meleg védett hely,ennivaló és alom.Meg persze sok szeretet és azért ivartalaníttatni sem ártana őket.
2018. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly novemberben 6 kiscicát dobtak be hozzánk, két hónap telt el mire sikerült őket menhelyre adni, azóta mindegyik gazdára talált.

Nem mondom hogy könnyű gondoskodni ilyen sok cicáról, de meg lehet oldani.

Tedd be őket a kazánházba, az anyamacskát etetsd rendesen, hogy legyen elég teje, és keresd meg a környéken az összes menhelyet, hogy a lehető leggyorsabban befogadják őket, és segíthetnek abban is hogy ivartalanítsák az anyát.

2018. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Ivartalanítás? Jó, tudom, most én leszek a gonosz...
2018. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Nem vagyok amatőr, elvannak látva a macskáim, az anyán és a kölykökön kívül van még 2 macskám. Itt arra irányult a kérdés, hogy mi a kicsiknek a jobb választás. Ha elaltatjuk, felneveljük, de megsínylik a hideget és betegek lesznek, szenvednek és elpusztulnak, vagy nem lesz semmi bajuk. Állatorvos mondta, hogy ilyenkor és ilyen helyzetben ellehet altatni a kicsiket, mert nem kicsi rá az esély, hogy szenvedés lesz a rövid életük, de rám bízza a döntést. A kérdést azokhoz tettem fel, akik érdemben is hozzá tudnak szólni, nem pedig vagdalóznak a vödörbe folytással stb. #13. Nagyon logikus a gondolkodásod...Szerinted miért merült fel a kérdés? Mert már késő volt ivartalanítani, mikor hozzám került.
2018. okt. 2. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!