Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

A macskámnak fogínysorvadása van, mit lehet csinálni?

Egyszer már kiműtötték két fogát is fogínysorvadás miatt. Műtét után kenegettem neki fogínysorvadásgátlóval amit az orvos ajánlott, de észrevettem hogy néha evés közben megugrik mintha fájna neki a rágás és abba is hagyja az evést. Van erre valami megoldás vagy addig húzogatják a fogait amíg el nem fogynak? :s Most azt tudtam csinálni -hogy legalább egy kicsit tudjon enni- hogy kimertem a konzervből a szaftot meg a hús darabokat összetörtem pépesre, de még így is érzékeny neki a szája..:/

okt. 8. 18:43  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A macskámnak milyen gyógyszert adjak?
Lesz baja a macskámnak vagy nekem?
Melyik tápot ajánlanátok ivartalanított bengáli macskámnak?
Macskámnak macskanáthából visszamaradt, hogy véres váladék jön a szeméből, mit csináljak vele?
Ez normális dolog? A macskámnak a kiscicája már lassan 2 hónapos és mindig szopizik
Macskámnak szeretnék önetetőt, ajánlanátok nekem?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!