Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil mellé a macskám?

Miért pisil mellé a macskám?

Figyelt kérdés
6 hónapos kislány, eddig sosem volt "baleset", 4 ónapja él nálunk. Kedden volt az ivartalanítása, már reggel is láttam, hogy pisis a csempe az alomtálca mellett, most meg mikor ott voltam, leguggolt a kőre és pisilt egyet. Mit akar ezzel jelezni? Ketten használják az almot az egyéves ivartalan kandúr társával.
2018. okt. 12. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor pisilt így mindenfele a macska ivartalanítás után mikor beteg volt. Előtte nem volt vele semmi baj, csak szövődménye lett az ivartalanításnak. Vissza is vittem akkor az orvoshoz és kezelték a bajt.
2018. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában a mellépisinek lelki okai vannak, ha nincs szervi baja. 1 almostál 2 macskára egyébként kevés. Akkor is, ha rendszeresen takarítod.
2018. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!