Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a cicájától vettek már ultrahanggal vezérelve vizeletet? Mennyire fogják leborotválni hozzá a pocakját?

Figyelt kérdés

És mekkora területen, mert akkor gondolom, ha már ultrahangozzák, akkor a szîvét is, meg ilyeneket is átnéznek, mert idõs cica, Akkor gyakorlatilag az egész mellkasát le fogják borotválni hozzá?

Elõre is köszi!!


2018. okt. 19. 15:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha fontos, hogy steril vizeletmintát tudjanak vizsgálni, akkor mindenképpen az orvos szokta venni a mintát tűvel a húgyhólyagból.

Viszont ha pl. csak otthoni ellenőrzésre van szükség, akkor lehet használni vizeletre való mérőcsíkokat szerintem cicánál is, a humán verziót, amit patikában meg tudtok venni, és akkor csak olyankor kell állatorvosnál vetetni, ha ez mutat valami gondot. Én úgy tudom, hogy az állatorvosnál is pont ugyanolyan tesztcsíkokat szoktak használni bizonyos mérésekhez, kutyánál tuti biztos, mert mi használtuk ezeket az előző kutyámnál. Érdemes lehet utánakérdezni a dokitoknál, hogy a cicánál is megfelelő lenne ilyesmi, mert rendszeres kontrollra sokkal kényelmesebb, mint állandóan behurcolni, és ehhez nem kell sterilnek lennie se.

2018. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!