Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy denevér...

Mit tennél, ha egy denevér szállna be a szobádba és össze-vissza lövöldözne mindent az ultrahanggal?

Figyelt kérdés

Tulajdonítanál neki valamilyen spirituális élményt vagy babonát, mely akár még természetfeletti esemény bekövetkezéséhez is kapcsolható volna?


És ha infrahanggal lövöldözne?



#hang #vér #vámpír #denevér #csípés #démon #szárnyas patkány #égi egér
2015. aug. 10. 00:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogy mennyire szőrös vagy dagi az állat, egyéni elképzelés függvénye lehet.:)
2015. aug. 10. 00:48
 2/10 Gugu Gabor ***** válasza:
88%
Megpróbálnám óvatossan megfogni és kint elengedni
2015. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Mindent össze infrahangozna, aztán meg takaríthatok... Na nee!
2015. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Már megtörtént, ment egy kört és ugyanott távozott, ahol bejött. Sőt, olyan is volt, hogy kétszer a redőnyben aludt, a konyha ablakából láttuk, hogy napközben ott figyel benn mozdulatlanul. Nem is bántottuk szegényt. Sötétedés körül meg fogta magát és kimászott és elrepült. Vicces volt, mert ilyen közelről nem láttunk még élő denevért.


De amúgy semmiféle spirituális élményt nem nyújtott, azon kívül, hogy megnyertük a lottó 5-öst a héten.

2015. aug. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gugu Gabor, nagyon kedves tőled, hogy nem egy kapával csapkodnád magadból kifordultan visítozva. Szerintem akkor ő jobban félne, még a szőr is felállna a hátán :D

Így viszont mindkettőtöknek jó napja lesz.;)


Digo: Ha jól tudom, a fehérzaj olyan mint a cif, de már nem vagyok benne biztos. Lehet, olyan mint a domesztos. Esetleg még a metállal lehet próbálkozni, csak nem a gothic típussal, mert arra a vámpírok jönnek.


#4: Jaj de jó. Ez nagyon jó kis történet volt, legalább meg van az esti mesém is. Örömmel olvastam és gratulálok!:)

2015. aug. 10. 01:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó kategóriába tetted kérdésed, ugyanis ha ilyen előfordul, komoly következtetéseket lehet levonni:

1./ Nyitva volt az ablak;

2./ nincs, vagy félrehúzva volt a függöny;

3./ szegény állat látott/észlelt valamit röpködni szobádban.

.

A fentiek megléte esetén rosszindulatú entitások is bejut(hat)nak szobádba. Jelenlétük a szoba hőmérsékletének emelkedését okozzák.

Infrahangra érzékenyek pl. a bálnák, figyeljed a kancsóban lévő vizet, ha nem jelennek meg benne bálnák, a denevér nem lövöldözött infrahanggal.

2015. aug. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szállt már be. Nem akartam megvakítani, ezért. Csak kis lámpát kapcsoltam a sarokba irányítva a fényét. A kezemet "nem látta" amikor hadonásztam neki, hogy menjen ki, ezért egy törölközőt feszítettem ki, amit már észre vett és azzal ki tudtam terelni a kitárt ablakon.


Sérülések nélkül megúszta szerencsére!

2015. aug. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
4%
nekem is szállt be, az egyiket húskolffolóval ütöttem agyon, a másikat pedig lecsapta faterom légycsapóval
2015. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először is feltenném a kérdést. "Hogy a p...ába jutott át a szunyoghálón?"
2015. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Volt már a szobámban denevér, aranyos kis jószágok. :)
2018. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!