Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fekete pötty a cica állán?

Fekete pötty a cica állán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A cicám állán kb 2 hónapja lett egy fekete pötty, ami azóta sem múlt el sőt inkább csak növekszik. Tudja valaki, hogy mi lehet ez? Óvatosan megnyomkodtam neki, amire nem reagált szóval valószínű nem fáj neki.

1. kommentbe rakok egy képet róla.



#cica #áll #feketepötty
2018. okt. 20. 09:43
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. okt. 20. 09:43
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a macskádnak kicsit megváltozott a szőre színe mint például nekem a fekete macskámból lett barnás -fekete
2018. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akne

[link]

2018. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is az aknét mondom. Műanyag tálból eszik? Mert akkor attól van. Állatorvos, valamint a legjobb a kerámia/porcelán (jobb, mint a fémtál- főleg ha az kínai fémtál).
2018. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mivel nem túl biztató ezért mindenképpen elviszem az orvoshoz.

Egyébként de igen, fémtálból eszik, sajnos ez lehet az okozója :( mindenképp beiktatok egy cserét. Viszont az is érdekelne, hogy a vizes tálját is le kell cserélni?

2018. okt. 21. 09:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. Ha van, adhatsz neki üvegedényt is, (ilyen salátás-pudingos tálka, tudod) abban látja, hogyan mozog a víz és többet fog inni, ami macskának nem hátrány.

vagy kerámia

Nyugodtan vehetsz/adhatsz a sajátodbol emberi használatra készült edényt/tálkát, az tizedannyiba kerül sokszor, mint az állatfelszerelesi boltban, csak ne rossz kínai minőség legyen, abba is ki tudja mi van.

2018. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!