Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fekete bedagadt orr macskanal?

MolnarMatyas19 kérdése:

Fekete bedagadt orr macskanal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elso kepen lathato problema keletkezett a cicam orran. Elvittuk allatorvoshoz, ahol antibiotikumos kezelest kapott. Attol lejott a feketeseg, csak hus maradt, szor nem. Az allatorvos azt mondta ez igy jo, de nem tudta megmondani mi ez a jelenseg. Az antibiotikumos kezeles vegen azt mondta meggyogyult. Most a masik macskank orran is megjelentek a tunetek, es az elso macska orran is ujra kezdodtek a tunetek. A heten viszem masik allatorvoshoz, de megkerdezem, hatha tapasztaltatok hasonlot.

Melleklek 2 kepet:

[link]

[link]

Elore is koszi a valaszokat


2018. okt. 24. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Betadine aloe vera külsőleg és augmentin fecskendő víz keverékkel .
2018. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gombás fertőzésre tippelnék vagy atkára.

Fertőz, ha a másik is megkapta!

Bőrkaparék vizsgálat mindenképp

2018. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez borzalmasan néz ki, én a második képet sem nevezném gyógyult állapotnak! :S Tudnál feltenni képet a másik cicáról is? Nekem elsőre macska aknénak tűnt, de orron még nem láttam, és az nem fertőző. Le lehet kaparni a fekete részt? Nem olyan, mintha sűrű bolhaszar lenne?
2018. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem megkérdezni, hogy oltásaik vannak-e, és mit esznek?
2018. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az eves oltasai megvannak mindig. Nem lehet lekaparni bar nem igazan mertem probalni. Csak hust esznek. Kinti-benti cicak, ugyhogy lehet a szomszednal esznek mast is.

Kep a fekete cicarol: [link]

2018. okt. 26. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, énn továbbra is acnera gyanakszom, de kíváncsi vagyok mit mond a másik doki. Addig is a fekete cucc eleven helyét betadinnal töröld át, aztán kend be Kék Lukács kenőccsel vagy Vetramil tőgyinfúzióval! Ezt minden nap meg kell csinálni! A kék lukács nem olcsó, de nagyon jó sebkezelésre!
2018. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet a cicákkal, voltatok velük másik orvosnál?
2018. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!